Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Abp Głódź mówi że wyrządziłem jakieś krzywdy ,aż się prosi by zmierzyć ,kto więcej ? .....Oświadczam że nie znam żadnej krzywdy wyrządzonej .Proszę o konkrety gdzie co komu kiedy ? To co opowiadają Jagielski Szyler Lenarciak to bezczelne kłamstwa .To wytworzyła SB by brać na moje konto pieniądze .Ja musiałem spotkać się w pracy na polecenie kierownika i nie z SB a z kontrwywiadem i było tego może 5 razy do 1976 r .Potem zapowiedziałem kierownikowi by mnie nie odrywano w pracy do tych panów a jeśli mnie zawoła to jak zobaczę kto i tak wyjdę bez słowa ..Potem było kilka wezwań formalnych do komendy i tu musiałem stawić się na wezwanie ale tego taż było około 5 razy dp 1976 r.W żadnym tych spotkań nie padło z mojej strony żadne nazwisko ,ani jakikolwiek donos .Proszę mi wierzyć .To jest do udowodnienia na tych upublicznionych przez IPN ostatnio dokumentach
  • 121
  • Odpowiedz
@lechwalesa:Zastanawiające jest dziś to jak łatwo można sterować ludzkimi instyktami w postaci wydania osądu na publicznej osobie! Jestem zdziwiony postawą wielu osób, które na podstawie kikunastu dokumentów opluwają, także publicznie osobę Pana Prezydenta. Ile nienawiści i zazdrości musi być w czlowieku, że zdolny jest poddać się fali powszechnie dziś znanego hejtu. Oczywiście niezmienne i faktem jest to, iż takie dokumenty są, choć wobec aktualnej sytuacji o niczym to świadczyć nie musi.
  • Odpowiedz
@ptomaro: @lechwalesa: Panie Lechu, jak do tej pory nie uslyszałem Od żadnego dziennikarza i komentatora pytania które od razu do głowy przychodzi: Czy prosty robotnik Wałęsa w latach 70tych potrafił tak ładnie pisać? To wszystko jest pisane pełnymi i ładnymi gramatycznie zdaniami. Bez błędów. A przecież nawet dziś czasem robi Pan błędy co widać we wpisach na Pana blogu. Może Pan opowiadał a oni to redagowali (pisali) ale jeśli tego
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie prezydencie niech pan nie walesi. Pan panie prezydencie ma doskonala amnezje. Nie wie pan komu wyrzadzil pan krzywde? Och biedaczek. Ciekawe ze sami poszkodowani panu mowia swiewe slowa a pan moja krowa. A pan wie ze Zyzak ktory o panu parace magistarska pisal zwolniony byl z ipn i w hipermarkecie wyklada towar? To tez nie panscy koledzy mu pomogli stracic prace prawda?
Jak ten zlodziej co to lapia za
  • Odpowiedz
@john-srnith: Tobie też podaję tom informacyję NEWSA świeżutki: UWAGA PILNE ! TVP Info w dniu 23 Luty 2016 podali: Grafolog sugeruje, że podpis Wałęsy na wstępnym zobowiązaniu współpracy może być fałszywy a więc rusz samodzielnie główkom swojom iż to wszystko je ściema bo dotyczy spraw rzekomo co Lech Wałęsa był młodym chłopakiem w 1970 roku jeszcze Mu spod nosa mleko ciekło i sam nie wiedział że za 10 lat jako bezrobotny
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lechu! Miałem okazję rozmawiać z Jarkiem Wałęsą. Na jego profilu Facebooka starałem się wyjaśnić wszystko to, co można mieć do powiedzenia w tym temacie. Myślę, że Jarek doskonale rozumie mnie i traktuje to z wielką sympatią podobnie jak Twoja rodzina. Masz za dużo na głowie! Zostaw to. Niechaj pozabijają się. Niechaj w tym kraju jakim jest Polska próbują swoich sił by Cię znieść z piedestału historii. Nie uda się! Nikt
  • Odpowiedz
@jannna: Powiedzenie ze podpis moze byc sfalszowany(zwalesiony) nie jest rownoznaczne z twierdzeniem ze podpis byl zwalesiony. Grafolog dopuszcza taka mozliwosc. Ja tez czytalem ten artykul.
To za co sluzby placa a za co nie placa jest kwestia sluzb. Nagradzaja wartosciowe donosy.
Ocena nalezy do historykow na podstawie akt.
Jesli nie donosil i nie walesil(klamal) to dlaczego usuwal klamliwe donosy ze swoich teczek za czasow swojej prezydentury(co udowodnil Cenckiewicz i Gontarczyk)
  • Odpowiedz
@john-srnith: już we wielu wpisach pokazałem jak niemożliwe jest aby SB w ogóle interesował Lech Wałęsa jako 20 letni chłopaczek w 1970 roku i Mu przez kilka lat płacili... jeśli dopiero pod koniec Sierpnia 1980 Lech Wałęsa jak głupi sko przez płot Stoczni berobotny robol zrobił to dopiero elity intelektualne bez których wsparcia Wałęsa nadal byłby NIKIM !!! dla tych strajkujących robotników, dla Stoczni i dla Gdańska... tak więc 10 lat
  • Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie ile czasu wykopie? Czy to chodzi o to ile czasu jestesmy, kim jestesmy, kim sa nasi rodzice, czy mamy teczki czy nie mamy, i czy walczylismy z komuna. Czy moze chodzi o to co mamy do powiedzenia?
Nasze osoby sa skromne, i nie nalezy sie na nich skupiac. To nie my walesilismy i nie my walesimy( klamiemy) tylko nasz prezydent.
  • Odpowiedz
@pwn3r: Dlaczego w zaimku bezosobowym Wy(wiecie) co my jestesmy we Rosji? знаете товарищи? Nie przeczyta to Prezydenta strata. Moze by cos zrozumial i po niejakim czasie powiedzial magiczne slowa przepraszam was wszystkich... Tak sie rozmarzylem( wiem ze to nie mozliwe) Lech nie przeprasza.
  • Odpowiedz
Czy to chodzi o to ile czasu jestesmy, kim jestesmy

Nasze osoby sa skromne, i nie nalezy sie na nich skupiac


@john-srnith: dlatego... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie w formie bezosobowej tylko w mnogiej
  • Odpowiedz
@jannna: No kobieta. Wiec widze ze prochu nie wymyslisz. Moze ty jestes corka Prezydenta i dlatego tak mowisz. No to mi przykro, ale to nie twoja wina, rodzicow sie nie wybiera. Pamietaj ze masz jeszcze mame i w niej zawsze masz oparcie.
Ja tam nie wiem dlaczego SB robilo tak a nie inaczej.
Moge sie jednak domyslac ze musieli sobie najpierw urobic narybek, nazbierac haki, i takiego juz skompromitowanego mogli dopuscic
  • Odpowiedz