Wpis z mikrobloga

@marusz: Właśnie, a ktoś pisząc "#csiwykop znajdzcie ja" chce ją zgwałcić. Mi się bardzo podoba zadanie takiego pytania, bo MOŻE to oznaczać, że kobieta jest elastyczna w finansach. I mówię o tym jako zwolennik ślubu, który nie wyobraża sobie długiego związku bez księdza w jego najważniejszym momencie, czyli w momencie ślubu(xd).

Ja tej dziewczyny nie bronię, bo nie mam przed czym. To wy atakujecie każdy #rozowypasek w zasiegu wzroku, bo wszyscy
  • Odpowiedz
@Zsan: zwróćcie uwagę, że w drugim pytaniu (na pierwszym zrzucie ekranu) jest napisane:
"czy ja nie bede MIAL do niego zadnego prawa?"
Także sytuacja staje się bardziej skomplikowana.
  • Odpowiedz
pomijajac akurat ta panne bo widze jak pisze inne posty - to generalnie normalne pytanie dla kobiety zeby wiedziec na czym stoi. W zyciu faktycznie roznie bywa i co jesli za kilka lat zwiazek by sie rozpadl ? Znam przypadki gdzie maz wrecz zmusza zone zeby nie pracowala tylko zajmowala sie domem i co wtedy ? Nagle na ulice bez niczego ?
  • Odpowiedz
@Zsan: właśnie dlatego polskie prawo małżeńskie napisane w czasach purytańskiego Gomułki powinno zostać zmienione. Oczywiście to mieszkanie jej nie przypadnie, ale istota "ustawowej wspólności majątkowej małżeńskiej" to komunistyczny bandytyzm. Ustawowy powinien być ustrój rozdzielności majątkowej.
  • Odpowiedz
@Zsan: @galonim: ciekawe co by było, jakby powiedzieć jej, że w razie jego śmierci, przy braku testamentu, dziedziczy zdecydowaną większość jego majątku :)
  • Odpowiedz
Nie ma rat. Gotówka .Jakie to ma znaczenie?


Ciekawe czy typ zdaje sobie sprawe z jaka ameba sie zwiazal. Jak ma chate, to chyba glupi nie jest.
@Zsan:

Niech ktos cos zrobi zeby dotrzec do tego typa. :|
  • Odpowiedz