Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że moja wiewiórka należy do grupy #stulejacontent #przegryw i #tfwnogf . Samica ma ruje i cały dzień świergocze, a ten się zakopuje w rogu i ma #!$%@?. ( ) Nawet im świeczkę zapaliłem żeby miały nastrój ʕʔ Później w komentarzu mogę dodać filmik z dźwiękiem jaki wydaje samica i co tam się dzieje jeśli będzie jakieś zainteresowanie.
#zwierzaczki #smiesznypiesek

Pobierz Cabajo - Stwierdzam, że moja wiewiórka należy do grupy #stulejacontent #przegryw i #t...
źródło: comment_BqXNCR1DIzXkVNdADP0LHtPFMVkxZxXK.jpg
  • 20
@Cabajo: Mam pytanie, bo sam zamierzam sobie kupić te gadziny lub lotopałanki xd Słyszałem wiele o tym, że potrzebują dużo miejsca, a widzę, że ty nie masz jakiegoś olbrzymiego akwarium i klatki, która jest z tyłu. Są przez to jakieś problemy czy to jak zwykle lament ludzi, którzy powtarzają, że to nie są zwierzęta dla ludzi?
@SszyJ: Generalnie główna klatka ma 120x80x50cm, to małe na górze było dla samca na zimę bo tylko spał. Akwarium tylko dzisiaj wykorzystane - normalnie tam nie siedzą. W tej dużej klatce mają dużo miejsca i swobodnie mogą sobie skakać. Trzymanie wiewiórki w małej klatce to według mnie męczenie zwierzaka. Ogólnie przymierzam się do zrobienia woliery.
@Cabajo: Ziomku, a te myszy to Ci się nie poduszą w tym terrarium ? Bo CO2, które wydychają to na dno opada, a jeszcze od góry przykryłeś... Czy to tylko przejściowe ?

Okoń... Wszystko jasne - słabo czytam...
@Cabajo: @kazzr: Moje były bardzo miłe, mogłem im robić wszystko, nawet ciągnąć za wąsy, jedna oswiła się po dwóch dniach (ugryzła mnie tylko w pierwszym dniu po przyjeździe) a druga po pół roku
Niestety zdechły na biegunke i chcę kupić nową parke
@kazzr: dają się brać na ręce i pogłaskać, ale nie są to zwierzaki do przytulania. Na zimę samiczce odbiło i gryzła wszystko - samca, mnie, pręty, gałęzie, hamak itp, ale już jej przeszło. Generalnie są płochliwe.
@nocnica: Nie, sikają w jedno miejsce w klatce