Wpis z mikrobloga

Z racji faktu mojej owocnej wspolpracy ze sklepem #gearbest, przygotowalismy dla was mireczki z tej okazji male #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Choc stwierdzenie male jest tutaj troszke nie na miejscu...

Teraz pewnie myslicie co jest do rozdania... Mianowicie TRZY sztuki drona H101
Niestety narazie nie ma kubkow #pdk ale jesli to rozdajo sie uda to zrobie wszystko zeby byly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To moze teraz co trzeba zrobic aby stać sie posiadaczem takiego drona
1. Dać plusa - zeby ten wpis zobaczyło jak najwiecej osob


2. Zalajkowanie profilu GB na Fb

Wśrod osob plusujacych wpis wybiore 2 szczesliwcow ktorzy zgarna darmowego drona!

Zaś trzeci dron poleci do osoby ktora w komentarzu wrzuci jakiś śmieszny obrazek


A ponizej kilka zasad:
1. Zielonki nie biora udzialu
2. Losowanie od 25.02 do 27.02 12:00
3. Losowanie przez Mirkorandom

Dajcie plusa i czekajcie na wyniki. Od siebie moge jeszcze dodac to, ze gdy mój przyjaciel z GB zauwazy zainteresowanie obiecał zrobić kolejne rozdajo! :) takze chyba warto poswiecic minute na plusa & like'a


#drony #rc #chinskiecuda #rozdajozadarmo #zadarmo
x-SANTA-x - Z racji faktu mojej owocnej wspolpracy ze sklepem #gearbest, przygotowali...

źródło: comment_xdklwjDuTenhZIymbjuwNx6OUJkvKeVS.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
@x-SANTA-x: A te drony to chociaż na stanie są? Czy tak jak kamera GitUp Git2, którą zamówiłem 17.02 po TEORETYCZNYM UZUPEŁNIENIU ZAPASÓW (16.02 próba dodania kamery do koszyka kończyła się komunikatem "Out of stock")? Dopiero 22.02 po wysłaniu zapytania o status zamówienia dowiedziałem się, że planowana dostawa za 7-15dni...
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.