Wpis z mikrobloga

ojeżu, dostałam od alpaki czarnolisto za zwrócenie uwagi, że niepotrzebnie wyzywa swoją lekarkę od starych #!$%@? tylko dlatego, że nie dała jej antybiotyków na kaszel z gorączką i nasennych, bo nie może spać.

aż mi się smutko zrobiło, jak widzę jej nienawistne komentarze w tym wpisie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#czarnolisto #logikarozowychpaskow
  • 56
  • Odpowiedz
@Theia: akurat w tamtym przypadku pomogły znajomości w szpitalu i specjaliści się mną zajęli, dostałem takie leki że spałem po 20h... gdzie 4h to były momenty gdy się budziłem brałem lek mijało 30min i spałem dalej
  • Odpowiedz
@Theia: Straszną agresją kipi w tym wpisie i komentarzach. Może to z niedospania :D
A postawa lekarki jak najbardziej na plus, antybiotyki to nie cukierki, ja do tej pory odczuwam skutki kuracji sprzed dwóch lat.
A niestety większosc ludzi nie umie zażywać leków, a czytanie ulotek jest dla słabych, nie? Ostatnio mój chłopak chciał jednocześnie zażyć antybiotyk z probiotykiem, a gdybym mu o tym nie truła non stop, to pewnie popijał
  • Odpowiedz
@Theia: ua, wiedziałam, że jest wulgarna, ale to aż mnie zaskoczyło.
mam w rodzinie kilku lekarzy i historie o pacjenach, którzy znają się na robocie lepiej niż oni sami, są na porządku dziennym ;)
najlepsze są właśnie takie, jak ktoś jest przyzwyczajony do lekarzy, którzy przypisują leki jak cukierki a później trafiają na innego, sensownego i maja wąty, że jak tak można chcieć porządnie kogoś wyleczyć :D

  • Odpowiedz