Wpis z mikrobloga

Ok, coop działa - póki co będzie kompletnie niezbalansowany, głównie do zabawy na targach. Zrobiłem to po to, żeby zmusić się do pamiętania o uwzględnieniu wielu graczy przy implementacji kolejnych funkcjonalności, a dodatkowo fajnie wygląda na trailerze.

Biorę się za kolejne rzeczy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gamedev

--------
Robimy grę gatunku Top Down Shooter / Rogue-lite. Śledź postępy pod tagiem #lukzdev ! Jeśli nie chcesz przegapić premiery zapisz się do newslettera na http://angryjohngame.com
jasiek13 - Ok, coop działa - póki co będzie kompletnie niezbalansowany, głównie do za...

źródło: comment_At9sygGxUSq6ffi3oS379n0Sf6WLJKww.jpg

Pobierz
  • 11
@jasiek13: Masz zamiar dodać jakiś sklep z możliwością zakupy skórek bohatera/potworów/broni? Wdg mnie jest to jeden z ważniejszych elementów zapewniających jako taki cel samego w sobie grania, ponieważ często wywiera presję odblokowania wszystkiego, a przynajmniej części dostępnych rzeczy co automatycznie przytrzymuje klienta na dłużej :)
@Odcien_Trawiastego: Sklep będzie in-game, ale możliwośc odblokowywania pomiędzy poziomami jakiś elementów z pewnością też. Nie wiem jeszcze czy bardziej w formie kolekcjonowania znalezionych elementów w rozgrywce czy kupowania, zobaczymy :)