Wpis z mikrobloga

Spędziłem trochę czasu poszukując ciekawego laptopa 11,6" i skończyłem na tym sprzęcie:

http://allegro.pl/laptop-acer-es1-131-intel-8gb-ssd-hdmi-mat-win8-i6011644253.html
tutaj winkszy dysk http://www.x-kom.pl/p/291249-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3700-8gb-240-win8.html

Wydaje mi się w tej cenie najbardziej interesujący.
Wiem, że netbooki/11,6" są obecnie mało popularne, ale może ktoś ogarnia ten dział i może coś tu podpowiedzieć. Coś lepszego znajdę w mniej więcej podobnej cenie?
Komputer stacjonarny mam (gtx970/i5 4670k) czyli nie potrzebuje wypasionych gier na lapku. Bardziej coś mobilnego, lekkiego, małego.

Ważne jest dla mnie: SSD (kiepskie wspomnienia z kompa bez tego dysku), matryca matowa, 4-8GB ram, procesor nie-atom (nie tabletowy) .

#laptopy #komputery @naprawalaptopow

Dzięki z góry za pomoc ;d
  • 19
  • Odpowiedz
@halucynmenda: ale tak samo chodzący, jak chcesz kupić coś taniego, ale znośnie działającego, może nawet z gwarancją rzędu kilkunastu miesięcy to szukaj skandynawskich, francuskich elitebooków 820 na allegro.
  • Odpowiedz
@halucynmenda siema, odgrzeję kotleta, ale powiedz czy w końcu kupiłeś tego Acera? Jakieś przemyślenia? Ja teraz chce go kupić, wiadomo używany z rynku wtórnego i wsadzić mu 8gb ram i ssd dysk. Szukam tego z procesorem n3700.
Jak wspominasz swojego?
  • Odpowiedz
@halucynmenda mówisz że aż tak źle to chodzi? Powiem Ci ze mam teraz, używam sprzętu na z3735f procku, Acer switch 10 i chciałem coś trochę bardziej wydajnego, stąd ten pomysł z tym Acerem.
Ale aż tak cię zawiódł?
  • Odpowiedz
@PaulStone: mocno mnie zawiódł, ale jeśli będziesz używał tylko do internetu i nie musisz mieć dobrej jakości wykonania to możesz spróbować. Najlepiej zamów przez neta z opcja zwrotu w 15 dni
  • Odpowiedz
@halucynmenda wiesz co ja tylko net, bank, tiberium sun albo Red alert 1, mój Acer co mam teraz to tylko 2gb ram i 32gb dysku, Ramu brakuje i cierpi na brak miejsca na dysku choć wszystko trzymam na karcie SD.
Zamawianie przez neta odpada, kupuje używany i usprawniam. Mam ssd z innego zawieszonego projektu, ram 8gb za jakieś 100zl dorwę I działam. Szukam tylko okazji na sam sprzęt.
  • Odpowiedz