Wpis z mikrobloga

Drodzy moi z #rowerowykrakow. Weekend z ładną pogodą (ale ubieramy się zimowo, nie jak @cree), więc w sobotę i niedzielę jeździmy. Póki co ustawiamy się na jutro. Powstaje pytanie gdzie chcecie jechać. Albo standard do bólu czyli Niepołomice, albo dawać mi proszę inne propozycje (choćby Ojców i potem na Skałę). Mnie jest wszystko jedno byleście mierzyli siły na zamiary, bo jak ktoś wyskoczy zaraz z Sanką, to boję się, że będzie jutro płacz. Ale "vox populi, vox Dei", więc słucham co Wam w duszy gra. Start myślę, że 10 z Bora/Wiślicka.
Pobierz
źródło: comment_pSmNNPzqSLAlCKvKKXouoTq8BGuHGd76.jpg
  • 40
Wołam zainteresowanych (32) z listy rowerowykrakow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @metaxy @feelbeats @cree @dodgers @wspodnicynamtb @Ryhol @nizanin @AnyColourYouLike @dzanekem @TypowyPolskiFaszysta @KurczePieczone @bartekfama @banan77 @trace_error @teryuu @Sanremu @Garrett2150 @kasik913 @paatrys @regyam @Cymerek @i0i0i0 @isiowa @kiwacz @Haz111 @a858784 @polok20 @drhipis @kieru @Al_Ganonim @louise_attack @dartitis
mników-frywałd-krzeszowice-racławice-jerzmanowice-szklary


@cree: Jakie Racławice? Chyba nie te koło Miechowa, bo przecież ludzie się pozarzynają na takiej trasie.
Edycja: ok, znalazłem.
@cree: Hłe, hłe, trochę ponad 100km i 1100m - wiesz co Ci reszta powie?


Boję się, że na taką imprezę to my ludzi nie pozbieramy. Za dużo w górę jak na początek sezonu dla większości.