Wpis z mikrobloga

Mirki robię #rozdajo!

Tak jak obiecałem w tym znalezisku, mam trzy woreczki z nasionkami papryczek Habanero. Spośród plusujących ten wpis wybiorę trzy osoby, którym wyślę listem jeden z woreczków przedstawionych na zdjęciu. Wyboru dokonam w niedzielę o 20.

Wszyscy biorą udział, jednak proszę o plusowanie tylko osoby, które na poważnie chcą sobie wyhodować takie ostre #!$%@? i mają o tym pojęcie, bo szkoda nasion. Jeśli komuś bardzo zależy na jakimś kolorze, to proszę o wpisanie koloru w komentarzu.

Jako laik w kwestii dokładnych gatunków mogę się mylić, nazywając je wszystkie "Habanero", bo w Holandii one się wszystkie nazywają po prostu "Madame Jeanette". Jedno jest jednak pewne: są #!$%@? ostre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#goomowesosy #chili #chilihead i trochę #gotujzwykopem
dyniel - Mirki robię #rozdajo! 

Tak jak obiecałem w tym znalezisku, mam trzy worec...

źródło: comment_vG7A2LHnFaxihwczzEIAvDtU6aSLrLW8.jpg

Pobierz
  • 23
@Xardasim: nie jedz tego, zrób sambal albo olej, albo chociaż zasusz i zmiel, na dłużej wystarczy. Ewentualnie przy krojeniu kawałek spróbuj, jak chcesz zaspokoić ciekawość ;-)
@dyniel: Na pewno chociaż spróbuję jak mi ten kwas wyżera język, czekam tylko na okazję żeby nie robić tego sam w domu bo to bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej jak są koledzy i mają się z czego pośmiać ( )
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@janusz0: W tym gatunku papryka wygląda trochę jak taki kwiat, poznasz po tym że ma jakby pyłek na sobie. Jedna z moich ulubionych, mało kto wie że najwięcej smaku rozpuszcza się w tłuszczu, nie w wodzie. Możesz zaskoczyć rodzinę robiąc im ciastka paprykowe.
@dyniel: w tym roku już nie zmieszczę.
W szklarence już siedzą:
*Carolina reaper
*Trinidad Scorpion
*Naga Jolokia
*Habanero-nie wiem jakie
*Aji Panca
*Serrano tampiqueno
*Coś co rok temu mamełe kupiła na krzaku