Wpis z mikrobloga

Co wy się tak podniecacie tym całym Nickiem Vujicicem? Zwykły trener rozwoju osobistego i coach, różniący się tym od Jakubiaka i Grzesiaka, że Ci dwaj trenują ateistów, a ten Vujicic katolików, którzy zdecydowanie są łatwiejszą grupą docelową, bo głupszą xD Mam koleżanki, zagorzałe katoliczki, co niedziela msza święta, pielgrzymki, różańce w autobusie, które strzelają palcówy na widok tego tego kolesia, a prawa jest taka że robi bigos z mózgu jeszcze większy niż Grzesiak, Jakubiak albo inny trener personalny xD a tłumaczenia tego typu, że koleś nie ma rąk, nóg, założył rodzinę i jest szczęśliwym człowiekiem możecie sobie wsadzić, bo gdybyście brali tyle narkotyków co on (m.in. leki antydepresyjne, leki uśmierzające ból itp.) to też byście chodzili cały czas z cieszącą się japą. Te spotkania działają na tej samej zasadzie co sekty, bo bazują na naiwności i łatwowierności prostych ludzi, którzy nic nigdy nie osiągnęli w życiu i nie osiągną, bo takie spotkania do niczego nie prowadzą.
#nickvujicic #vujicic #coaching #mlm #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazkaraluchow
Pobierz zloty_wkret - Co wy się tak podniecacie tym całym Nickiem Vujicicem? Zwykły trener ro...
źródło: comment_E6S0LfIP3ZLbbnhuic3HoZKLCwJvDI3x.jpg
  • 44
@zloty_wkret: ktoś mądry napisał kiedyś, że żeby coś osiągnąć w życiu to trzeba być wesołym, uczciwy, dobrodusznym, hojnym i być pozytywnie nastawionym do życia. Ten koleś bez nóg chyba taki jest i dlatego ludziom to się podoba. A że potrafi opowiadać tak że ludzie lubią tego słuchać to dodatkowo zrobił z tego sposób na zarobek. Nie mam pojęcia skąd ta frustracja z tego powodu.
@zloty_wkret: Ta... Spośród masy oszustów, złodzieji i naciągaczy najlepiej #!$%@?ć się do jakiegoś radosnego gościa, który nikomu krzywdy nie robi i ludzie sami ze swojej własnej woli dają mu kasę. Ile kosztuję taka książka 50 cebulionów ? Bilet na wykład drugie 50 cebulionów ? Tak Cię dupa boli o to, że ludzie sami kolesiowi wkładają kasę do kieszeni ? Skąd to info o lekach ?

Najlepiej mierzyć wszystkich swoją własną miarą
Bilet na wykład drugie 50 cebulionów ?

@obcy19: Więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)- poznałam kiedyś doktor psychologii, która mówiła, że dała 600zł za wykład Vujicica. Po co tam poszła? badała sposoby manipulowania ludźmi :D . Motywatorzy windują ceny biletów nie przypadkiem, im więcej za coś zapłaciłeś tym bardziej Ci się wydaje, że to jest wartościowe, w psychologii to się chyba nazywa efekt
@zloty_wkret: albo twoj nick obrazuje ten wpis, albo serio twa inteligencja jest ponad moją i to mocno. Nie znam ani jednego wykładu jakiegoś Vujicicia, zresztą nie przemawiają do mnie takie wypowiedzi, ale jestem katolikiem i nie uważam, żeby takie pierdoły miały na mnie mocny wpływ. Ale chyba mogę sobie wyobrazić kim ty byłbyś bez kończyn, myślę, że swoim charakterem jakiś katolicki kadłubek zjadłby cię przed śniadaniem.
a prawa jest taka że robi bigos z mózgu jeszcze większy niż Grzesiak, Jakubiak albo inny trener personalny xD


@zloty_wkret: Wytłumacz mi w jaki sposób robią oni bigos z mózgu? Tak dla ułatwienia, dla Ciebie, możesz wybrać dowolnego. :)

Mam koleżanki, zagorzałe katoliczki (...) które strzelają palcówy na widok tego tego kolesia

Oj, czyżby zazdrość i ból dupska?

Co wy się tak podniecacie tym całym Nickiem Vujicicem? Zwykły trener rozwoju osobistego