Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki, kupiłem ostatnio nowego #pc wydałem kupę kasy i nie mam w co grać. Zakupilem #gtav i rozegrałem może z 6h. Ostatnie 3 lata w nic nie grałem. wcześniej 7 lat #cs i trochę fifa. Powiedzcie czy są jakieś fajne tytuły, które przyciagna mnie na dużej czy jestem już stary lvl32 i gry już mnie nudzą. Nie chcę zaczynać znowu przygody z #csgo bo pewnie zakończę przed lvl40 #pcmasterrace
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Najlepiej chyba jakby to było coś z dobrym trybem online. Granie z żywym przeciwnikiem to jednak co innego. Nie nudzę się przy fifie zasiadając z kumplami przy piwku, ale jak mam grać jakiegoś singla to po 5 minutach jest znużenie :-(:-)
  • Odpowiedz
@lucas0: Będę szery, lvl 22, a już od paru łądnych lat w ogóle mnie nie ciągnie do nowych premier. W Wiedźmina nie grałem żadnego, ostatnie GTA, które zaliczyłem to SA. W Battlefielda to w podstawówce grałem ostatnio. Nie grałem w Mass Effecta żadnego. Żadnego MGS, żadnego Mad Maxa. Nowe gry to tylko przechodzę oglądając streamy, bo grać mi się nie chce( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lucas0: 32 lata za stary? na gry?! 80 jakbys mial to bym zrozumial. wychodzi co miesiac multum zajebistych tytulow. powiedz co lubisz? Gta V mi zajelo miesiac zajebistej zabawy. Fabula i gameplay mistrzowski.
  • Odpowiedz
@lucas0: Mam taki sam problem cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Akurat mam więcej wolnego czasu i ostatnio złożyłem nowego PC, ale wszystkie gry mnie po prostu nudzą. Próbowałem DAI i odpadłem bardzo szybko. Wiedźmin 3 - po kilku godzinach już nie mam ochoty dalej tego ciągnąć. Nawet nie wiem czemu tak, kiedyś zagrywałem się całymi dniami.
24 lv
  • Odpowiedz
Po CSie którego męczyłem wiele lat, 3 lata pogrywałem w Fifa UT. Pogrywałem w kazda część COD, która wychodziła ale o ostateniej tj BlackOPS slyszałem tylko negatywne opinie wiec odpuscilem. W co jeszcze grywałem ... Bioshock, Portal i bardzo mi się podobały STALKERy. Zaciągnę pewnie z neta najnowszego DIRTA bo też lubiałem pograć szczególnie w trasy jak z prawdziwego WRC. Korci mnie znowu ten CS ale wiem, że pochłonie mnie bez reszty,
  • Odpowiedz