Wpis z mikrobloga

#rowerowykrakow jutro jest akcja jazdy na 100 i na 200km po Puszczy. Ma być cieplej niż dziś i mniej wietrznie. Część ludzi z dziś zgłaszało chęć dwusetki, więc zrobimy tak:
- 8 rano start z Bora/Wiślicka ekipy, która jedzie na 200km. O 8:30 będziemy pod kościołem na Rącznej - link do mapy
- 10:30 spod tego samego kościoła start ekipy, która chce zrobić 100km. Ludziska od 200km wpadną po tych, którzy będą chcieli robić 100km (lub mniej) i potem razem na Niepołomice.
- kto będzie chciał to zostanie z nami do końca, kto nie to odprowadzimy do rynku w Niepołomicach i my sobie wrócimy do Puszczy. Dziś było 8 osób, jutro myślę, że może nawet więcej nas się zbierze.

Proszę deklarować kto się pisze na którą wersję (zawsze można się urwać jeżeli nie będzie mocy), a także o której i gdzie będzie. Jak ktoś nie napisze to czekać nie będziemy. Zawsze można dorwać nas w Puszczy potem.
Pobierz metaxy - #rowerowykrakow jutro jest akcja jazdy na 100 i na 200km po Puszczy. Ma być ...
źródło: comment_I4qoRasHGPH94plH7ioaNPiXRK39oAVc.jpg
  • 32
Wołam zainteresowanych (32) z listy rowerowykrakow
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @metaxy @feelbeats @cree @dodgers @wspodnicynamtb @Ryhol @nizanin @AnyColourYouLike @dzanekem @TypowyPolskiFaszysta @KurczePieczone @bartekfama @banan77 @trace_error @teryuu @Sanremu @Garrett2150 @kasik913 @paatrys @regyam @Cymerek @i0i0i0 @isiowa @kiwacz @Haz111 @a858784 @polok20 @drhipis @kieru @Al_Ganonim @louise_attack @dartitis