Wpis z mikrobloga

968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louise_attack @banan77 @Przemyk z #rowerowykrakow. Dodatkowo dwukrotnie udało się nam po drodze spotkać @isiowa. @louise_attack też zrobił 200km, reszta chłopaków po #100km. Ogólnie dość mokro było, bo niespodziewanie w nocy spadł śnieg, ale:

twardym trzeba być nie miętkim.


864km w tym tygodniu - nie ma źle jak na luty. Jakaś tam forma się buduje powoli.

#rowerowyrownik
metaxy - 968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louiseattack @banan77 @Przemyk z #rower...

źródło: comment_zmAWXMb0yoUNknxFIlJG8ydYWdVcad6R.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
tylko to ja przez pół zeszłego roku zrobiłem ;p

@jak_to_mozliwe: dobre i to kolego. Nie każdego jazda na rowerze musi bawić tak jak mnie. Mnie bawi, dodatkowo mam swój cel w tym, więc tłukę km.
  • Odpowiedz
bawią zwroty jakich używasz "nie ma źle jak na luty", czy "JAKAŚ tam forma się buduje"

@jak_to_mozliwe: Heh, bo jak na to co chcę osiągnąć, to mało.

wy to jak profesjonaliści wyglądacie a ja jestem takim ziemniakiem na swoim rowerze :D


@villemo69: No niezbyt, my to trzepaki.

Albo taka prędkość albo taki wiatr.


@Ilana: Nie było źle, dziś nawet nie wiało, mokro tylko od śniegu w nocy.

łeee, to
  • Odpowiedz
@metaxy: daje kawę i ciacho, po prostu. prócz uzupełnienia energii i innych niedoborów urozmaica jazdę wciąż i wciąż po tych samych terenach, podczas gdy w każdą inną stronę są one ciekawsze.
  • Odpowiedz
@fixie: a my sobie pykamy swoim tempem jadąc obok siebie i gadając o dupie Maryny. Sklepbrejk ma dla nas to samo znaczenie. A tereny? Są jakie są, ruchu samochodowego w Puszczy brak, każdy ma w miarę blisko do domu jak mu: zimno, noga boli, dupa piecze, zdycha. Jeździ się tak, żeby cała grupa miała radochę i chciała kiedyś jeszcze.
  • Odpowiedz
@Ilana: Oj to nie tak. Z nas tam jeżdżących "robię formę" tylko ja. A ja nawet gdyby to tylko raczej tłukę km, żeby dupa i reszta wytrzymała 1000km. Będzie cieplej to będą wypady dalej jak co roku. A reszta jeździ, żeby się rozruszać i co tydzień w sobotę i niedzielę ich wyciągam, żeby mieli ciut motywacji. Więc my jeździmy super luzacko i trzepacko.
  • Odpowiedz
Mając kapitalne tereny wybieracie najnudniejszą opcję


@fixie: Wczoraj było ciekawie, pojechaliśmy 100km z 1000m w górę i dziś ludzie mieli dość. Chcąc pojechać w te kapitalne tereny trzeba zrobić i tak setkę i tak 1000 w górę. Niestety czy też stety mnie cieszy każda sierotka, która z nami się wybierze i nie można trzaskać takich tras na początku sezonu, bo ludzie nie dadzą rady. Ty jeździsz sam, to sobie sam wybierasz.
  • Odpowiedz
@Mortal84: Gość ma 197cm (czy coś w ten deseń), więc trochę trudno mu dobrać sobie odpowiednie wdzianko. Faktycznie trochę żagiel. Sam mówi, że przy 60km/h z górki trochę strach, bo jak wieje to niesie.
  • Odpowiedz