Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pizza #pizzaportal #pizzataniej wystarczy że dasz mi tutaj plusa, polubisz to zdjęcie oraz profil tej pizzeri
Ja wygram bon na 100 zł na pizzę, w zamian wylosuje za pomocą mirkorandom kogoś z plusujących i zamówię mu pizzę przez PizzaPortal powiedzmy do ok 30-40 zł szczęśliwca wylosuje dzisiaj po północy tak jak się kończy konkurs, odbiór wygranej pizzy ustalimy na PW
  • 18
@PinkCellphone: możliwe że coś takiego mi się zdarzyło, mam alergię na głupotę i czasem robię rzeczy które nie są społecznie akceptowalne ale jednocześnie walczą z głupotą ;), musiałbym wiedzieć dokładniej o którą grupę chodzi?
@MasterSoundBlaster: bo miałem taką potrzebę na początku nie miałem zamiaru nikomu rozdać pizzy gdybym nie wygrał, teraz doszedłem do wniosku ze jednak warto poświęcić się i zamiast sobie zamówić obiad/kolację dać komuś tę przyjemność.
@PinkCellphone: bardzo prawdopodobne poziom niektórych tematów był tam poniżej poziomu mułu rzecznego więc czasem trzeba było komuś zasugerować ze jest debilem nie mówiąc mu tego w twarz, ale nigdy nie powiedział bym że wymądrzałem się