Wpis z mikrobloga

@vomalio: Ja też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi na mirko polecili właśnie superluxy hd669, kupiłem i absolutnie nie żałuję, dźwięk jest fenomenalny, i szczerze wątpię, aby z mojej zintegrowanej karty dźwiękowej jakieś słuchawki mogły wycisnąć więcej :) Jak zdecydujesz się na nie, to nie będziesz żałował, ale zawsze możesz próbować szukać czegoś lepszego - tylko weź też pod uwagę, że jeżeli nie masz porządnej karty dźwiękowej,
superluxy hd669


@robertx: i czytałem, że ludzie robią jakieś skarpetkowe mody, by pady były wygodniejsze, dokupują mikrofon bo go w zestawie nie ma i wymieniają przewody.

Umówmy się HD699 to PRZEŚWIETNE słuchawki w swojej cenie - ale jak ma się 200zł do wydania na słuchawki to warto jednak skierować się w stronę HyperX.
@streetpunkpl: humm. Ja tu się zacząłem zastanawiać nad czymś innym. Jeśli miałbym dopłacić do HyperX, to zastanawiam się raczej nad Pro80 ( defacto te same słuchawki, tylko bez super extra " GAMING
), albo nad czymś nowym - Encore Rockmaster OE.
Serio, nie mogę sobie wbić na banie żeby Kingston mógł się zajmować słuchawkami..
@michael1v6: nie chcę schodzić z poziomem poniżej mojego aktualnego stanu ( Aurvana Live! odmówiły posłuszeństwa po kilku latach.. ), wolę zostać na tym poziomie/skoczyć ciut wyżej. Mając teraz słuchawki klasy HD201 odczuwam bardzo dużą różnicę..
@animetopedal: uhm, w takim razie lepiej Cloudy. Nadal pytanie czy rzeczywiście warto dopłacać 100zł na nie.
@vomalio: wbrew temu co ktoś wyżej mówił to jest całkiem inna liga niż jakieś 681 Evo. Cloudy to taki czarny koń jeśli chodzi o słuchawki w swoim przedziale, zdecydowanie warto, bo potem żeby wskoczyć na trochę wyższy poziom to już musisz podwajać budżet. Ja teraz mogę stwierdzić że i gdyby 450 zł kosztowały to i tak warto.
@vomalio: też tak myślałem, ale te mogę polecić w 100%, jakość wykonania, dodatkowe pierdółki i oczywiście jakość dźwięku na wysokim poziomie (w tej kategorii cenowej) jeśli dorwiesz je poniżej 300 zł to śmiało bierz :)