Wpis z mikrobloga

Z cyklu: "Żale #rozowychpaskow ". Bądź miła codziennie, rób śniadanka, obiadki, nie przeszkadzaj w pracy, dzień wcześniej usłysz o jakichś planach ślubu. Następnego dnia dostań zjebę od swojego #niebieskipasek (podczas chęci usmażenia omleta oczywiście) tylko dlatego że ma gorszy dzień i zostawił robotę z całego tygodnia na ostatni wieczór. Im bardziej się #!$%@? starasz tym bardziej #gunwo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przestroga dla #rozowepaski : nie dajcie się omotać! (òóˇ)

#logikaniebieskichpaskow #niesmieszne #truestory #logikarozowychpaskow #truestory #rozowepaski #heheszki #oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
@Magnificency: źle ujęłam "rob śniadanka, obiadki"- to brzmi rzeczywiście nachalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) włażenie w dupę to to nie jest, ale fakt- na zbytniej życzliwości można się przejechać
  • Odpowiedz
@L_Anarchiste: Zzytałam o tym, ale nie sądziłam że przez własną głupotę tak szybko to wdrożę do swojego związku- a jednak. Może jest jeszcze szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hanson: Jakby coś takiego napisał niebieski, to by dostał 200 plusów i tyleż komentarzy.

Szczerze to na Twoim miejscu bym uciekała, albo chłopak ma poważne problemy ze sobą (które na bank będą się tylko pogłębiały), albo celowo Tobą manipuluje. Trudno powiedzieć co gorsze.
  • Odpowiedz