Wpis z mikrobloga

Final Fantasy XIII - warto czy nie warto strzepić ryja? Kiedyś bardzo podobało mi się FFX i nie wiem czy brać się ponownie za X czy może obadać XIII? Co tam myślicie?
#gry
  • 6
@exdami: nigdy nie grałem w XIII ale i tak się wypowiem, ponieważ ukończyłem VII, VIII, X, XII. W części trzynastej już po zwiastunach odpychały mnie mało ciekawe moim zdaniem postacie i chyba to przeważyło na tym, że nigdy nie zasiadłem do tej części. Poza tym nie mam pojęcia o tej grze, poza tym, że jak o niej słyszę, to nachodzą mnie negatywne odczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@exdami: Mi nie bardzo podeszło. Wizualnie gra wygląda fajnie, ale jest strasznie powtarzalna i czułem się jakbym grał w jakieś MMO. Ani fabuła ani postacie szału nie robią. Ot, biegasz sobie pustymi korytarzykami i ubijasz w kółko te same potworki co kilka kroków. Właściwie to nawet nie Ty, ale Twoje postacie bo za dużo roboty podczas walki nie ma. Rozwój postaci też jest liniowy, ogólnie nuda jak dla mnie.
Ani fabuła ani postacie szału nie robią. Ot, biegasz sobie pustymi korytarzykami i ubijasz w kółko te same potworki co kilka kroków.

Próbowałem, ale po pierwsze fabuła to jakaś Moda na Sukces a po drugie po kilku godzinach walki są niesamowicie nudne


@Cervantes006: @Kazak77: czyli nie warto #!$%@? było. Tak myslalem, czytalem i ogladalem recenzje, ale oddalem ja w rece sadu mirkowego i wyrdykt zapadł. Szukam dalej. Kurde nie ma