Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: W związku z dalszą propagandą publiczną na arenie całego świata Propagandą oszczerstw , pomówień ,bezczelnych kłamstw .Publikowaniem rzekomych moich donosów i współpracą z Sb Dziś proszę prawników o natychmiastowe skierowanie tych spraw do Prokuratora i Sądu .Kto i jak wróci mi dobre imię zbezczeszczone przez otumanianych kłamców i szaleńców .LW.
  • 105
@lechwalesa: Panie Prezydencie, mam jedno nurtujące pytanie, które zadałem wczoraj na AMA, ale niestety nie udało się odpowiedzieć. A mianowicie:
Co Pan sądzi o osobach, którzy ( lub ich najbliższe rodziny) byli mocno związani z PZPR, a nadal pełnią ważne funkcje w rządzie lub w świecie mediów?
Chodzi mi o takich ludzi jak np. pan Piotrowicz.
@lechwalesa: PRL była panstwem uznanym przez wszystkie panstwa swiata w sojuszu ze Związkiem Radzieckim.Słuzba Bezpieczenstwabyła organem panstwowym chroniącym interesy państwa m.in by w zakładach pracy ,które były panstwowe ,czyli wszystkich Polaków praca przebiegała bez zakłocen.
Funkcjonariusze byli zatrudniani przez nasze panstwo i byli wynagradzani z budzetu naszego panstwa.
Słuzba Bezpieczeństwa ,by rzetelnie i efektywnie wykonywac swoje zadania zatrudniała na umowę-zlecenie
konsultantów,umocowanych w róznych środowiskach m,in zakładach pracy ,szkołach ,wojsku itd,którzy to
Dlaczego każdy pospolity przestepca nie może bronic się tak jak Pan mimo dowodow i swiadkow wyprzec się wszystkiego i ma to być wiazace ?!?...Dla sadu licza się wlasnie te fakty i swiadkowie a nie zapewnienia i przysiegi oskarzonego, mam nadzieje ze zostanie Pan w koncu osadzony w pelnym majestacie prawa i prawdy....i ze przestanie Pan zyc w wyimaginowanym swiecie w który już chyba tylko Pan wierzy (Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się
Pobierz dzej-emm - Dlaczego każdy pospolity przestepca nie może bronic się tak jak Pan mimo d...
źródło: comment_eFHP1TaIhUenuzgIA8ASz1TuMokm5E8y.jpg
@lechwalesa: Nikt nie odbiera Panu zasług ani nie twierdzi że się nie przysłużył się Pan dla kraju, chodzi jednak o brak jaj i nawet w obliczu już totalnego udowodnienia tego co i tak od lat każdy wiedział nie potrafi się Pan przyznać. Wiem że to kosztuje dużo więcej odwagi niż wejście na płot i nie oceniam Pana za brak odwagi... ale za kłamstwo na kłamstwie i kolejne wersje zaprzeczające innym które
@lechwalesa: Twierdzi pan, że dowody sfabrykowano. Stąd pytania: Kiedy? W jakim celu (w odniesieniu do pierwszego pytania - jaki na chwilę ich podrabiania był cel). I dlaczego wypłynęły po śmierci pana Kiszczaka (a nie np. w momencie, kiedy miał pan odbierać nagrodę nobla)?
@slayer1: Tak było rzeczywiscie.Trudno było sie połapac ,gdzie prawda ,gdzie fałsz .Codziennie bombardowano społeczenstwo propagandą komunistyczną.W prasie ,rodio,w tv.W szkole i w pracy.Na inteligencje napuszczono robotników np w 1968- w rozpedzaniu studentów uczesticzyły brygady robotników uzbrokonych w pałki.Dlatego w okresie solidarnosci doradcy z KOR-U byli napietnowani ,bo mącili niby w głowach robotników.Tak uwazała nawet duza czesc Polaków. W 1968 sprzeciw wyraziła inteligencja .W 1970 robotnicy a w 1980 sukcesem było to