Wpis z mikrobloga

Miejsce w którym spędziłem sporą część swojego życia (23% mojego dotychczasowego życia jestem zarejestrowany na Wykopie), jest teraz jednym wielkim rynsztokiem. Żal patrzeć.

Pewnie w najbliższym czasie zarobię bana, zatem jest to mój ostatni wpis. Pozdrowienia dla fajnych ludzi a lamusy dupa cicho.

Howk!

#spidermanmowidobranoc po raz ostatni.
  • 16
@budus2: może i tak, ale naprawdę mi się zrobiło trochę przykro że tak to wszystko się potoczyło. Wykop już nie jest tym samym Wykopem, a mikro nie jest tym samym mikro. Większość fajnych ludzi została zbanowana, zostanie tylko parę, reszta sam plebs.

@borysses: szczerze to nie bardzo. Może jakbyś przypomniał to coś bym skojarzył.
@Peter_Parker: niby fakt, ale od 5 lat jak tu przesiaduję cały czas ludzie narzekają, że to nie ten wykop co kiedyś. Faktycznie, kiedyś był nieco bardziej nerdowski, ale bez przesady. Za to faktycznie przykro się robi przez tę akcję dzisiejszą. I to zarówno przez nagonkę na elfika, jak i działania elfika. Ale #!$%@? w to, troll must go on. Za takie elfie chamstwo należy się klaps w gołą dupę.