Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie faceci, którym przeszkadza dym papierosowy i generalnie Ci, któzy nie palą. Napiszę wprost - zdecydowana większość z nich to zwykłe #!$%@? niegodne miana faceta! Spójrzcie na filmy, westerny, kryminały - tam każdy prawdziwy facet pali. Podobnie zresztą w filmach dokumentalnych z dawnych lat, czy kronikach - wszyscy mężczyźni, którzy coś osiągnęli, do czegośdoszli palili papierosy albo fajki. Cała nasza cywilizacja zostałą zbudowana przez ludzi palących!

Co innego kobiety, one są na tyle powalone, że mogą nie palić, ale jeśli nie pali facet, a już najgorsze jak takiej wrażliwej pipie przeszkadza zapach tytoniu, to dla mnie jest to przejaw degeneracji naszej kultury. DLatego zresztą pada nasza cywilizacja, bo lewaki, homosie, weganie, feministki i niedouczeni lekarze zwalczają palenie tytoniu!!!

Żal mi was ogłupieni przez media, niemyślący krytycznie, podatni na manipulacje chorzy ludzie!

#takaprawda #palenie #historia #cywilizacja #feminizm #bekazlewactwa
  • 72
@grazwydas: Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie "Nigdy nie pal.
@grazwydas:

Spójrzcie na filmy, westerny, kryminały - tam każdy prawdziwy facet pali. Podobnie zresztą w filmach dokumentalnych z dawnych lat, czy kronikach - wszyscy mężczyźni, którzy coś osiągnęli, do czegośdoszli palili papierosy albo fajki. Cała nasza cywilizacja zostałą zbudowana przez ludzi palących!

Żal mi was ogłupieni przez media, niemyślący krytycznie, podatni na manipulacje chorzy ludzie!


Ogłupieni jak ty? niemyślący krytycznie jak palacze którzy nie myślą co będzie za kilka lat palenia?
Ogłupieni jak ty? niemyślący krytycznie jak palacze którzy nie myślą co będzie za kilka lat palenia? podatni na manipulacje (ze strony znajomych i telewizji) jak palacze? chorzy jak palacze z rakami płuc i innych organów?

O kurna samo zaoranie over 9000.


@Namarin: Paliła papierosy przez ponad sto lat
Najstarsza mieszkanka Czarnogóry 113-letnia Huljka Sahić przez prawie całe swoje życie paliła papierosy, ciesząc się doskonałym zdrowiem.

link do artykułu