Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: czasami mam ochotę wrócić na Andka, ale z drugiej strony Lumia 920 to wciąż dobry sprzęt tylko system do dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

dalej się zastanawiam, po jaką cholerę ludzie to kupują


@Hardporecorn: bo dwa lata temu Android mnie #!$%@?ł i dlatego zmieniłem go na WP, bo płynnie chodzi. Potencjał w systemie jest, ale Microsoft potrafi #!$%@?ć nawet system operacyjny na telefony. No #!$%@?,
@ZmutowanaFrytkownica: No ja miałem 625. I jak zaczynałem z WP, to był system który miał potencjał, dość się rozwijał, z każdym updatem naprawiali kilka rzeczy i dodawali te podstawowe, których brakowało... potem wszystko jakby zamarło. Programów bardzo mało, nadal nie ma sensownej przeglądarki ani aplikacji do YT. Jak wróciłem pod dwóch latach do Androida, to poczułem się dokładnie tak samo, jak przy przesiadce z symbiana s60v3 na androida 3.0. Zacofany. WP
to był system który miał potencjał, dość się rozwijał, z każdym updatem naprawiali kilka rzeczy i dodawali te podstawowe, których brakowało... potem wszystko jakby zamarło


@diarrhoea: dokładnie tak samo obecnie myślę. Do youtube świetny jest tubecast, ale sensownej przeglądarki internetowej brak, internet explorer nie zawsze sobie radzi :| Wchodząc sklep zauważyłem, że pojawił się monument valley, którego ograłem jeszcze na Androidzie gdzie kupiłem grę za jakieś 3-4 złota, tutaj chcą 17
@ZmutowanaFrytkownica:
Przykładów jest więcej :) Np. ludzie bardzo chwalili WP za integrację z onedrive. Na Androidzie ta integracja jest co najmniej nie gorsza.

Sensownego odtwarzacza do filmów też brak... nawet płatny nie dawał sobie w połowie tak samo dobrze rady jak darmowy na Andku...

Z perspektywy czasu, uważam, że WP miało jedną zaletę. W miarę się nie wieszał.