Wpis z mikrobloga

@Antek791: Kurde, fajnie widzieć, jak Embiid mocno przećwiczył te dwa lata koszykarsko, ale też fizycznie. Prawda jest taka, że ze swojego naboru miał (ma?) największy talent i gdyby nie te kontuzje znajdowałby się w zupełnie innym miejscu. Jednak nie sądzę, żeby po tak długiej przerwie zaczął grać tak jak mówisz (poziom Shaqa, Duncana czy KATa), ale myślę, że przy słabym drafcie i dobrej grze ma szansę na ROTY patrząc na to,
@TureckiKebab: Poziom Shaqa jest raczej nieosiągalny, Tima też. Liczę na coś w stylu KATa w tym sezonie może trochę lepiej. Przypomina mi się historia Griffina który mówił, że wiele się nauczył przez ten sezon który spędził poza grą. Poznał NBA od środka przez rok gdy nie grał dzięki czemu dużo się nauczył. Podobnie będzie mam nadzieję z Embiidem. Oczywiście równie dobrze może okazać się niewypałem jak wielu wysokich przed nim ale
@fordern: Imo będą chcieli wymienić Okafora. Noel już teraz jest świetnym obrońcą, a może być jeszcze lepszy po obu stronach parkietu, do tego przyjdzie jeszcze Saric, a Okafor będzie miał największą wartość na rynku (mimo że najmniej pasuje do obecnej NBA) i na pewno ktoś się skusi na centra z takim wachlarzem ofensywnych zagrań.
Swoją drogą jak Sixers zdobędą jakiegoś rozgrywającego i Simmonsa/Ingrama na SF to szykuje się piękna paka w