Wpis z mikrobloga

Jestem już stacjonarna, tak że mogę wrzucić listę z #piwowpoznaniu tak prawilnie z wołaniem :D
Ogólnie to się nie spodziewałam tylu osób, 11 osób plusem potwierdziło obecność, zarezerwowałam miejsca na 20 ale jak tak nas liczyłam to koło 30 się zawiesiłam. Ale i tak bardzo się cieszę z waszej obecności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety wiele osób się na listę nie wpisało a ja jestem rozczarowana brakiem bordowego długopisu ;< Przyznawać się, kto jeszcze był! Nie pamiętam nicków osób, które poznałam (oprócz @harborger, bo pytałam chyba ze sto razy, a i tak nie pamiętałam nicku tylko odpowiedź na mirko :D), więc wybaczcie, że nie wołam wszystkich.
Mam nadzieję, że karpatka wam smakowała ( @kamdz, wiem że Tobie na pewno XD), bo chociaż @Marpop ocenił ją tylko jako 6/10 to jakieś dwie obce osoby mi powiedziały, że jest najlepsza xD (przepraszam, ale was też nie pamiętam ;c)
No i kurde ominęła mnie największa akcja @mr_onion, chciałabym to widzieć, ale może lepiej nie powtarzaj XD

NO TO WOŁAM:
@kamdz @alyaoo @padobar (4. nie mogę rozczytać) @Marpop @6thsurvivor @MalinowaEsencja @nektar @Sihill_pl @Limonene @flager @mroznykasztan @sirpingus @niemamnickunawykopie @mr_onion @connor1 @URWISJAKICHMALO @kromkas i pamiętam że był jeszcze @Taiffun i @harborger, a Marcin twierdzi, że @daro2822 oraz @guma888 również.

Dobrze, że wszyscy przyszliście, fajnie było się spotkać w takiej mirkowej piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Limonene - Jestem już stacjonarna, tak że mogę wrzucić listę z #piwowpoznaniu tak pra...

źródło: comment_CkYVG0aP4qhKavVlDZX8d4BZpH656twm.jpg

Pobierz
  • 61