Wpis z mikrobloga

CO JA ZNALAZŁEM XD
Przy okazji @danpoznan mam pytanie:
Ta twoja trasa obejmuje tylko Polskę czy zagranicą też będziesz nas szukał? Powiem Ci że wykop ma o ile dobrze pamiętam coś około 40tyś aktywnych użytkowników. Chłopie życia Ci braknie zanim nas wszystkich znajdziesz. Weź nagraj film jak przepraszasz za swoje głupie zachowanie na drodze i będzie po aferze, a tak sam dajesz wykopkom i hejterom z YT i facebooka wodę na młyn ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
PS.
Kiedy wpadasz do Krakowa?

#aferasebixowa #heheszki #humorobrazkowy #gif #bojowkagfycat
QBA__ - CO JA ZNALAZŁEM XD
Przy okazji @danpoznan mam pytanie: 
Ta twoja trasa obej...

źródło: comment_z2QUNQWavUAkKW0lVpPCk1dAYkKEEqs1.jpg

Pobierz
  • 32
@QBA__:
Kogo on ma przepraszać za swoje zachowanie?
Bandę hejterów, albo tych cwaniaczków z facebooka, spamujących do jego dziewczyny, mar111cina, który cwaniakował, ktoś niżej przytoczył jego prowokacyjne posty, bo pousuwał swoje komentarze, po tym jak się okazało, że chłopak nie rzuca słów na wiatr i chce się z nim spotkać, a może tego cwaniaka z Łodzi, który udostępnił jego zdjęcie z synem, z chamskim komentarzem, który jeśli dobrze rozumiem jego posty
@lort: obczaj tag #aferasebixowa w dużym skrócie
-Sebix nagrywał filmy jak blokuje ciężarówki na drodze bo one go blokują jak jedzie 220km/h na autostradzie
-Jeden mirek @mar111cin dodaje znalezisko z filmami Sebixa
-Sebix usuwa filmy, wykop stalkuje, i pisza do jego dziewczyny że ma chłopaka idiotę
-Sebix znajduje numer IP Marcina, jak się okazuje marcin miał takie same loginy na YT Allegro wykopie itd.
-Sebix wystalkował Marcina i nagrywa film że
@fransua:
Banda hejterów to jest tylko skutek jego zachowania na drodze. Nie wiem dlaczego on się uczepił tego Marcina - to mógł wrzucić na wykop każdy, a Marcin chyba nie pisał do jego dziewczyny.
Gość może jeździć po Polsce do późnej starości, i nic mu to nie da. Jak znam życie to konta z których pisali do jego dziewczyny to 90% fake- konta założone tylko po to żeby do niej pisać.