Wpis z mikrobloga

Wrzucam świadectwo przemiany z chuchro-osiedlowego sebixa w normalnego człeka. Fajki rzucone, alkohol rzucony, złe nawyki żywieniowe do lamusa, trochę siłki i voila. Także początkujący #mikrokoksy - nie ma rzeczy niemożliwych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś jak patrzę na stare zdjęcia to kisnę niepomiernie. Dodam, że zdjęcie po lewej jest po pierwszym miesiącu siłowni w życiu i byłem już całkiem zadowolony ze swoich ŁAP. Ba! Nawet odnotowałem pierwszy, centymetrowy przyrost bicepsa ( ͡º ͜ʖ͡º). Także pozostaje nam sobie wyobrazić jak wyglądała ta #forma przed tymi treningami.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#pokazforme #pokazbica #przemiana #metamorfoza
T.....j - Wrzucam świadectwo przemiany z chuchro-osiedlowego sebixa w normalnego człe...

źródło: comment_zJ0tZdzyrRygtOzBXhsTZLf2Vk2lCP0G.jpg

Pobierz
  • 20
@fistasheq:
Jedno bez drugiego nie ma sensu. Siłka 3 x w tygodniu. Jak zaczynałem i ważyłem 55kg to tylko pakernia - zero aerobów. Na początku żeby rozbujać metabolizm to żarłem wszystko i na siłę. Organizm był przyzwyczajony do kanapeczki w ciągu dnia, zupki chińskiej w pracy, dwóch paczek fajek i pizzy na kolacje xD. Więc ciężko było nagle jeść 6 zbilansowanych posiłków dziennie. Bywało tak, że się porzygałem i jadłem dalej
T.....j - @fistasheq: 
Jedno bez drugiego nie ma sensu. Siłka 3 x w tygodniu. Jak za...

źródło: comment_ODnMckL2VJR8c5GH09WoElqplNO3nUsi.jpg

Pobierz