Wpis z mikrobloga

Takie pytanko, jeśli chciałbym zorganizować sobie quiz dla wykopków przez twitcha, działając na stronce Kahoot!, jakie łączę powinienem posiadać aby była możliwość bezproblemowego zagrania ? Jest to jakoś powiązane z ilością widzów ? I też sprawa czy bylibyście chętni na sprawdzenie swojej wiedzy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam 240 pytań (24 kategorie), raz użytych na imprezce ze znajomymi i szkoda żeby się marnowały. Ja bym to widział tak, że będzie 24 kategorie open i zrobię jedną dla zwycięskich 24 osób z poprzednich kategorii aby wyłonić ostatecznego zwycięzce. Nad nagrodami nie myślałem, skłaniałem się bardziej nad ufundowaniem czegoś z kwoty, która mogłaby zebrana być z dobrowolnych datków z twitch'a (Na graczy Cs'a dają to może ja też coś dostanę? ;p ). Jeśli się spodoba będę zobowiązany zrobić kolejne edycje, za niedługo chcę się zabrać za edycję całkowicie muzyczną. Byłbym wdzięczny za dobre rady i odzew czy chcecie ;)
#glupiewykopowezabawy #quizwanie #pytanie #twitch #kahoot Tym tagiem będę oznaczał przyszłe wpisy --> #wypokquiz
Pobierz miczi92 - Takie pytanko, jeśli chciałbym zorganizować sobie quiz dla wykopków przez t...
źródło: comment_v12J0MujqfU7gr2fZo0MPhBzccJYGBRA.jpg