Wpis z mikrobloga

@tomczyk85: To tak na szybko: izolat białka jest to białko, które ma się bardzo szybko przyswajać. Jeżeli chodzisz głodny na redukcji, to polecam białko kazeinowe, które się wolno wchłania i zapycha na jakiś czas. Skoro już chcesz $ wydawać na suple, to może pomyśl o L-glutaminie i przede wszystkim kreatynie, bo tutaj ich nie widzę. Jak robisz Cardio to możesz się też skusić na L-karnitynę, najlepiej kupić w jakimś sklepie chemicznym
@papierowy_ksiezyc: Ja bym dodał jeszcze pasjonatów czystej miski, sportu i igieł bo dzieki temu można oglądać imponujące wyniki sportowe a nie przeciętniaków co to są super fit bo zdrowo jedzą.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KyloRen: Ale jeśli są zdrowi, w formie to dla mnie powód do propsowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kulturystyka czy w dyscypliny, gdzie oglądamy imponujące wyniki, rządzą się jak trochę innymi prawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stąd moje pytanie do OP odnośnie tego, czym sport dla niego jest i co za tym idzie, te wszystkie prochy :)
@tomczyk85:
Z suplami bywa różnie, wykopowi eksperci powiedzą że nie są potrzebne, bo im nie są potrzebne - to jednak nie znaczy, że nie są potrzebne wszystkim. Teraz ćwiczę na siłce bo nie mogę biegać, wcześniej biegałem bardzo dużą objętość przy jednocześnie niskiej podaży kalorycznej i zregenerowanie się z dnia na dzień bez BCAA, beta-alaniny czy kreatyny byłoby niemożliwe.

Suplementy są po to, żeby z nich korzystać, ale faktem jest to,
@Poncjusz_Pijak: Suple maja sie nijak w zawodowym sporcie i gdybyś troche w tym siedział a nie próbował być wykopowym ekspertem to byś wiedział ze zawodowcy albo je reklamują albo jedzą bo mają rozpisane jako dodatek do koksu. Jeszcze tekst ze kreatyna pomagala Ci sie regenerować xD zacznij poważnie trenować i nie szukac ucieczki w suple a będziesz dawal rade
@Poncjusz_Pijak: L-karnitynę brałem i nie czułem żadnych efektów. L-glutaminy i beta-alaniny nie próbowałem. Wydaje sporo kasy na dobrą żywność. Na dobra wołowinę, na zdrowe ryby i polędwiczki. Mam bardzo zdrową dietę złożona tylko z produktów pełnowartościowych (tak Karmowski doradza). Masło i białko to tylko elementy na dobitkę wieczorem. Patrzę na makro i w zależności ile mam kalorii i czego mi brakuje to na wieczór albo zjem trochę masła albo białka albo