Wpis z mikrobloga

Śmieciu(e), który włamałeś się wczoraj do mieszkania mojej Mamy, wynajmującej poddasze w piętrowym domu w zachodniej części Niemiec i ukradłeś jej wszytskie cieżko zarobione pieniądze wiedz, że jesteś ostatnią gnidą pozbawioną jakiejkolwiek godności i honoru. Jaką #!$%@?ą trzeba być, żeby z premedytacją i pełną świadomością włamać sie w biały dzień do mieszkania starszej, ciężko pracującej, schorowanej kobiety i pozbawić jej wszystkich oszczędności. Wiedziałeś padlino, że pieniądze schowane są w domu, wywróciłeś wszystkie rzeczy do góry nogami i zabrałeś tylko same pieniądze. Pozostawiłeś w mieszkaniu chlew jak #!$%@? świnia, drzwi potraktowałeś z buta, meble zniszczyłeś, uszkodziłeś nawet nczemu niewinne okno. Miałeś na tyle mało godności, że swoim karygodnym czynem sprawiłeś mojej Mamie, tej starszej, samotnej i doświadczonej przez życie Kobiecie wielki ból, smutek i traumę.

Wiem, że nie działałeś sam, że zwiazek z tym zdarzeniem mają na pewno lokatorzy z dołu, którzy całkiem niedawno wprowadzili się "niżej" do tego samego domu. Ktoś musiał wskazać ci, ty psia końcówo łatwy cel. Drzwi wejściowe do całego domu były nienaruszone. Mam nadzięję, że zostawiłeś po sobie śmieciu jakieś ślady, ze ktoś usłyszał huk wyważanych drzwi i zauważył coś co pozwoli zidentyfikować twoje dane przez policję. Nie zasługujesz gnoju, żeby stąpać bezkarnie po tym świecie, jesteś najgorszą szują, obyś zgnił chamie w Sztumie. Mam nadzieję, że pczeczytasz ten tekst i zdasz sobie sprawę jakim zerem jesteś. Całe twoje życie to pieprzona fikcja, w oczach innych ludzi nigdy nie będziesz niczym wiecej niz pieprzonym, marnym złodziejem.

Tobie Mamo życzę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet, wiedz że jest mi strasznie przykro i zrobię wszystko, żeby dotrzeć do osób odpowiedzilnych za to świństwo.
#oswiadczenie #truestory #gorzkiezale
  • 5
@WujekHejter: Nie ma, ale może ma ta #!$%@? złamana, albo jakiś jego koleżka. Nie szukam tuataj pomocy w odnalezieniu tego śmiecia, albo śmieci, ani żadnego współczucia. Po prostu może zdarzy sie tak, że ten tekst przeczyta jego adresat. Dzięki temu go nei odnajdę, ale przynajmniej bedzie wiedział, że moja Mama ma rodzinę, która będzie starała się do niego dotrzeć.