Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
  • Odpowiedz
@guaradia: jeszcze jedno

Kolo wrzucił fotkę cyckow i straszna afera, bo ktoś ja po tych cyckach może rozpoznac, nie daj boże bolec na boku dowie się że nie był tym jedynym. No jak tak można, kobiecie życie niszczyć.
Z drugiej strony wy kobiety obrabiacie dupy swoim ex nie tylko wśród swoich przyjacioleczek, ale wśród wspólnych znajomych, gdzie wiadomo że wieści się szybko rozchodzą. Wtedy wszystko jest wszystko ok, w końcu należało
  • Odpowiedz
@Dinth: Widze jesteś ograniczony i nie potrafisz pojąć pewnych kwestii wynoszenia życia w internet. Ja powiedziałam raptem 3 bliskim osobom a on kilkuset ogłosił, że laska go zdradza. Nie widzisz różnicy?
  • Odpowiedz
@KiedysMialemBordo

Pamietam, że @guaradia i @ktototaki23 robiły #wykopgonewild i wrzucona dziewczyna wyglada dokladnie jak ta z fotek mireczka.
Z tego co pamietam to chwalily sie, ze to nie ich fotka tylko jakiejs innej mirabelki, ktora jest ich kolezanka wiec opcja bronienia przyjaciolki jest najbardziej prawdopodobna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wincyj1338: @ktototaki23: na pewno ale nie pamiętam tej drugiej.
Cytuję całość bo świetne spostrzeżenie
  • Odpowiedz
@dex_ter: Niezbyt fajnie, że wrzucasz jej zdjęcie.
Skoro nie raz miałeś problem ze zdradliwą suczą, powinieneś już się przyzwyczaić że kolejna potencjalna partnerka może okazać się świnią. Nie powinieneś imo zniżać się do jej poziomu.
  • Odpowiedz