Wpis z mikrobloga

@SuperSkunk: duzo slabsze, wolniejsze. jedynie ma HESD i po 2009 abs. poza tym nic slabe. lampa pod wydechem, wlot między lampami, a nie gustownie pod. po pc37 to strzal w stope, cholernie mi sie nie podoba. za cene pc40 wolalem kupic pc37
@SuperSkunk: niestety sprzedalem po trzech latach :( wiesz zona slub wspolny dom itp ale o moto nie zapomnialem mam teraz odlozone na lc6, wracam do korzeni czyli supermoto, przecinaki na ta chwile to zbyt duze ryzyko dla mnie
@SuperSkunk: ja mam pc37'05 stałem przed wyborem 2007 i 2005. Ta sama kasa za zadbane sprzety (ceny z allegro mozna sobie wsadzić). Wybralem Pc37 bardziej do mnie przemawia wizualnie i technicznie, pc40 przedliftowe (to z foty) ogolnie jest ladne to musze przyznac, ale wlot między lampami i w szczególności wydech nad lampa mnie odrzuca

no ja wiem, ze mozna nad. ale targac specjalnie zadupek i lampe od TST? Przod jak pisalem
@SuperSkunk: ale, ze co? ze duzy przebieg? przebieg nie jest zandym wyznacznikiem. Daj mi na rok tego sprzrta i będzie mial 60k nabite ;) moj ma prawie 55. 25k w zeszlym roku zrobiłem ;]