Wpis z mikrobloga

#pocztakwiatowa #gorzkiezale #niepolecam #dzienkobiet

Krótko i na temat
Zamówiłem 07.03.2016 bukiet na Dzień Kobiet dla mojej narzeczonej (byłem w delegacji)
Bukiet dostarczono 08.03.2016 o godzinie równo 21:00
zamówilem:

Kwiaty - kolorowe tulipany

Kod produktu: 1226 | Kraj dostawy: Polska
Tulipany to radosne, wiosenne kwiaty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy ukochanej osoby, nawet w pochmurny dzień. Poczta Kwiatowa pomoże Ci zadbać o dobry nastrój Twoich najbliższych. Bukiet z kolorowych tulipanów to idealny prezent na każdą okazję.
Skład
9 kolorowych tulipanów, liść orzecha, kokarda

Nie chodzi mi o cenę może być nawet 50% wyższa, ale jak zamawiam coś co jest oferowane to przynajmniej niech to będzie to !!
Liścia orzecha nie zauważyłem, kokarda i sposób ułożenia bukietu nijak się maja do oferty!
NIE POLECAM !!!
Honolulu - #pocztakwiatowa #gorzkiezale #niepolecam #dzienkobiet

Krótko i na temat...

źródło: comment_xe8zumlqhyjKNo1mAYUJgGMV7mqRIAKW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@lubielizacosy:
@RocketQueen: 79,00 zł + 17 zł doręczenie, ale jak pisze nie chodzi mi o cenę tylko głupio się poczułem że osoba dla której zamówiłem mogla pomyśleć że to ja jej jakieś najtańsze gówno zamówiłem, gdybym wiedział to bym rzeczywiście poszedł najtaniej, jedna większa róża i było by lepiej niż to.
  • Odpowiedz
@Honolulu: 2016 rok i ludzie dalej używają poczty kwiatowej....
Na przyszłość, dzień, dwa przed zadzwoń do najbliższej kwiaciarni. Powiedz o co cho i po sprawie.

  • Odpowiedz
@Honolulu: skorzystałem kiedyś i teraz żałuję z powodu spamu: zakładają milion różnych domen, wysyłają z nich reklamy, udają oddzielne firmy, a jak zarzucam im łamanie prawa to nagle cisza... na parę tygodni, bo potem założą nową domenę i #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@Honolulu: w tym roku też zamawiałem wiązankę przez pocztę kwiatową ze Szwajcarii za kwotę ponad 300 zł i rano o 8 zadzwoniła do mnie kwiaciarnia, że nie mają połowy materiałów czy może być bez nich. Skończyło się na tym, że pocztakwiatowa zmieniła kwiaciarnię ale i tak wyglądało to zupełnie inaczej niż na zdjęciach to było 1 i ostatni raz przez ten serwis.
  • Odpowiedz