Wpis z mikrobloga

#rakcontent #facebookcontent #wypadek #psy

W skrócie post znajomego. Dziecko sie potknęło o śpiącego psa, który w odruchu dziabnął dzieciaka. Wystraszeni rodzice postanowili usunąć psu zęby, aby uniknąć podobnych incydentów. Uważacie to za słuszne?
Pobierz
źródło: comment_QjdfuQ44zYRKQNds4BKnkZOqTanYJFBv.jpg

Czy w takim wypadku usunęlibyście psu zęby?

  • Nie 89.5% (1421)
  • Tak 10.5% (166)

Oddanych głosów: 1587

  • 32
@Coolek: ja o żadnym wyrwaniu nie pisałem, tylko o usunięciu. Enlever les dents - usunąć zęby, nie ma tutaj żadnej filozofii. "Wyrywanie zębów" to historia wynikająca z nieumiejętności czytania @Coolek.
@vind: niby tak, ale z tymi rasami agresywnymi czy pogryzieniami to mity. Zgadnij jakie rasy prowadza w ilości pogryzien-wlasnie te niby bezpieczne bo ludziom się wtedy wydaje że wiecej przy takim psiaku mogą.
@stronzo: W sumie jeżeli to rzeczywiście nie chodzi o usunięcie tylko o spiłowanie to jestem w stanie zrozumieć, całkowite usunięcie to patola, jak taki pies miałby jeść nie mając zębów #!$%@?, przez słomkę?
Z drugiej strony gówniak i tak może się przecież uszkodzić o psa
podrapie się o łapę wbiegnie w niego i sie #!$%@? co wtedy zrobią?
,,spiłują" mu tułów, niech oni lepiej spiłują głowy ,,imigrantom" ( ͡° ͜
Ale bym #!$%@? kopała po ryju takich debili, aż by uderzenia same im usunęły zęby. Nie potrafią przetłumaczyć dzieciakowi, że ma uważać na psa a potem zwalają winę na zwierzę


@oranzmetylowy: W głowę się kopnij. Myślisz, że da się wszystko małemu dziecku wytłumaczyć? Ja swojego ewentualnego dziecka nigdy bym do psa nie dopuścił. To jest jednak zwierzę, nigdy nie wiadomo co może mu odwalić. Sam widziałem co ,,łagodny", niesprowokowany pies mojej