Wpis z mikrobloga

Mirasy.
Od dłuższego czasu szykuje się na zmianę telefonu ( motog2 here). I jestem dość rozdarty. Z jednej strony jestem mega przyzwyczajony do andorida, odpowiada mi w nim wiele rzeczy jednak z drugiej strony chciałbym systemu który jest stabilny i mi nie wariuje. Budżet jest tak mi się wydaje dość duży czyli ok. 1500 zł jednocześnie będąc w stanie coś jeszcze dołożyć. Przemierzam się do nexusa 5x albo do nowego iphona SE ( wiem. Jeszcze go nie pokazali ale ma być tanim wariantem fapple) . i tu rodzi się problem. Co wybrać? Nie wiem czy nexus 5x nie skończy jak moto czyli zacznie się mulic. A z drugiej każdy z moich znajomych który ma jabłko płacze na baterie w swoim iphonie nie ważne czy to 5 czy 6s. Bardziej skolnny jestem do nexusa z uwagi że można go już wyrwać za 1400pln niż do apple bo nie robię telefonem takich rzeczy by wydawać na niego więcej niż 2kafelki. Można liczyć na waszą pomoc?
#android #ios #apple #bojowkaandroida #bojowkaios
  • 19
@Brokulski: Jeśli chodzi o zmulanie androida to największą przyczyną są te nakładki robione przez firmy typu Samsung, LG itp
Biorąc Nexusa masz pewność, że android jest czyściutki i będzie chodził bez zacinki.. i tak aż go zajedziesz na amen.

@lent na konferencji apple mogą pokazać coś ciekawego ALE NIE DO 1500zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

@sirpingus aktualnie to już firma Motorola nie istnieje ( ͡° ͜
@meciasek: tylko często jest tak, że jak pokazują coś fajnego to pózniej jest wysyp używek poprzednich generacji w rozsądnych cenach, bo ludzie chcą się przesiąść
@Brokulski: bierz Nexus'a, a nie będziesz żałować tylko patrz wersję 32gb bo 16 to jakiś żart - kilka zdjęć i aplikacji i masz pełną pamięć
Szybkości na 5s już nie uświadczysz bo Apple dba o to, żebyś kupił jednak nowszy, droższy model