Wpis z mikrobloga

@Gruszka1992: Może i to wszystko z dobrych pobudek, jednak dochodzimy powoli do czasów, że gdy jakiś chłop Ci naubliża to już nie można sobie po męsku w mordę dać, bo zawsze ten co dostanie to zgłosi to na policje. Rzecz jasna takie patologie trzeba tępić, szkoda tylko że zamiast ludzkiej solidarności w rzeczywistości, mamy zgłaszanie później na policje przez jakieś gruszki.
@Gruszka1992: Serio? Ty tak na serio? Nie widzisz zdolności terapeutycznych dobrej piąchopiryny? Uważasz że nie ma obelg na które nie ma innego rozwiązania niż dobrze wymierzony cios? Nikt nie mówi o doprowadzaniu kogoś do kalectwa, ale bójki są jak dla mnie normalnym elementem męskiego świata, w którym czasem trzeba komuś dać w mordę. Choć sam się za wiele razy w życiu nie biłem, rozumiem że gdy ktoś bezpodstawnie naubliża Twoim kobietom,
@einz: tak. bojki sa normalnym elementem meskiego swiata. tak jak zapach ogniska i konskiej siersci. wez ty sie puknij w glowe. moze bojki sa normalnym elementem meskiego swiata u was na budowie. mam nadzije, ze nie masz syna, zeby mu takie madrosci zyciowe przekazywac. za to troche sie rozjasnia w kwestii, skad sie biora watazkowie z klasy 6b.
@Nabucho: Określenie Męskiego Świata padło tu tylko z uwagi na relacje męskie w których się obracamy, gdyż nikt nie bije się z kobietami, kobiety między sobą też dosyć rzadko. Przyjąłeś rzecz jasna że mówię o jakiejś szowinistycznej konstrukcji społecznej w której faceci są troglodytami i biją się o najlepsze dupeczki. Spoko, niedługo samo słowo MĘŻCZYZNA będzie kojarzone z troglodytą i szowinizmem, jak tak dalej pójdzie. Nie mówię o każdej sytuacji konfliktowej,
@einz: wiem. zrobiłem to specjalnie, ze względu na to, że zrobiłes dokładnie to samo. Miło, że zauważyłeś (minaowicie popadłeś w tezę, ze jeśli nie "#!$%@?" a instytucje państwowe, to koniecznie niesprawne. Dlatego ja zrobiłem to samo z twoją tezą. Widzisz teraz, do czego prowadzi bardzo często stosowana metoda rozmowy na mirko). tak czy inaczej, również pozdrawiam pokojowo.
@Nabucho: No fajnie że z mojego zamysłu samopomocy społecznej z ludzi którzy chcą pomóc niesprawiedliwiej ofierze agresji, robisz drechów co wypłacają lepe na ryj. Najlepiej żeby ludzie w ogóle nigdy nie reagowali, bo kim my jesteśmy żeby oceniać sytuacje, wszyscy przecież jesteśmy kretynami i jedyne co można zrobić to zadzwonić po pały, policjanty są mądre i rozstrzygną sprawę bez wątpliwości. Dzięki takiemu myśleniu właśnie tworzymy z siebie wydmuszkę społeczeństwa, w którym