Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
do 7000 zł
do 8000 zł
do 10000 zł
powyżej 10000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, które pojawiają się dość regularnie, a linki prowadzą zawsze do najbardziej aktualnego zestawienia.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
Pustulka - Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 z...

źródło: comment_GaV1ppubYeqxAgvziJwtzMGtIQTN7J9L.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka: czy podzielasz mój punkt widzenia że obecne procesory się nie rozwijają? kompa używam do pracy, filmów, gry - rzadko. mam 5 letniego acer 3830tg za 1700 kupiony 3 lata temu, bateria trzyma 3,5h, i nie mam żadnego powodu jeśli chodzi o i5-2510m do jego wymiany.

w pracy mam jakąś i3 pierwszej generacji. strasznie mnie to zaskoczyło że to pierwsza generacja ponieważ nie widzę żadnych problemów z wydajnością, a mam cały
  • Odpowiedz
@Pustulka: dzięki za odpowiedź.
Chcę mieć mój obecny HDD + wsunąć jakoś ssd (nie rozbierałem swojego lapka jeszcze to nie wiem jak to wygląda)
ale licze że trafię na instrukcję jak to zamontować :P
Jakiś dysk dp 250 zł
Jak za 200 zł też super
  • Odpowiedz
@Pustulka: Czytając Twój komentarz ostatnio nt. Asusów UX303UB dzwoniłem do Asusa i dowiedziałem się, że serie UX303UA/UB mają już poprawione zawiasy, które nie rozchodzą się po czasie (co powodowało opadanie ekranu) Dodatkowo mają śrubę do regulacji oporu (usunęli felerny "zacisk"). Seria LN/LB ma jeszcze stary zawias. Ten sam problem ponoć wyeliminowali w UX305.

Po tym zapewnieniu ze strony ASUSa (uwielbiam możliwość nagrywania rozmów w Androidzie) zakupiłem UX303UB z i5 6200U, 12GB
  • Odpowiedz
@Pustulka: czy na ten Lenovo y700 spokojnie podejdzie win7? nie chce mi się opłacać 4 stówek na win10, a mam jeszcze instalki win7 pro z czasów studiów, tylko czy działanie kompa, sterowniki ogarną to wszystko. skłaniam się ku kupnu tego lapka, bardziej pod kątem codziennej działalności plus korzystania z programów graficznych jak autocad, catia itp. Dobry wybór?

  • Odpowiedz
@Pustulka: Czy jest duża różnica w Acerach V3-574G a Acerach F5-572G? Pierwszy kosztuje 300 zł mnien, a jedyna ich różnica to procesor, czy mimo to jest to bardziej opłacalne aby wydać te 300 zł więcej na tego drugiego?
  • Odpowiedz
czy mimo to jest to bardziej opłacalne aby wydać te 300 zł więcej na tego drugiego?


@Killua: Nie.

Tanie laptopy odpadają, przynajmniej te z kiepską matrycą i rozdzielczością 1366x768.


@rukh: Takie szuka 90% osób, głównym wyznacznikiem dla wielu przeciętnych osób jest wciąż cena.

AMD są dość dobre w porównaniu do Intelów w podobnej kategorii cenowej.

Nie są dobrym wyborem, większa awaryjność BGA, krótsze czasy pracy na baterii, wydajność raczej też
  • Odpowiedz
Cześć, idzie znaleźleźć jakieś 12-14" z biznesówek, z HDMI, CD do mniej-więcej 500zł?


@gumojad:
Hmm t410 i 8440p mają displayport

Ja od siebie polecę hp 8470p. Świetny sprzęt za takie pieniądze.


@Tidehunter: Również polecam, no może nie 9 razy( ͡° ͜ʖ ͡°), ale bardzo fajny sprzęt za 1000 zł, chociaż teraz jego ceny trochę powariowały i ciężko znaleźć ładną sztukę, nie mówiąc już o takie z
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka: Co do 2500-2700

potrzebuje laptop SSD 128/256gb (bez hdd - mam 1tb zewnętrzny dysk) do tego 8gb RAM. może być 15.6 lub 13.3 cala.
będzie 90% czasu podpiety pod monitor 22cale.

Z windowsem
  • Odpowiedz