Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3069569/angelina-jolie-z-miliardowej-posiadlosci-wytyka-innym-strach-przed-imigrantami/

Angelina Joile:

☑ Od 2001 roku pomaga uchodźcom i ludziom Trzeciego Świata
☑ Odbyła ponad 40 wielotygodniowych wypraw humanitarnych
☑ Odwiedziła ponad 30 krajów w tym wiele stref gdzie są aktywne konflikty zbrojne
☑ Złożyła w donacjach dziesiątki milionów dolarów
☑ Nauczyła się latać i kupiła Cessnę aby móc lepiej pomagać w trudno dostępnych rejonach
☑ Nakręciła kilka filmów o sytuacji ludzi w krajach Trzeciego Świata
☑ Adoptowała gromadę dzieci z Kamboży, Afryki i innych biednych rejonów
☑ Ambasador dobrej woli UNHCR

I wiele innych....

Co o tym sądzą niektórzy wykopowicze?

eh te fanaberie bogatych..

Cycków ubyło, a rozumu razem z nimi.

Niech sobie zoperuje mózg głupia pipa.

najbardziej popieprzona baba w hollywood


#shitwykopsays #neuropa #bekazpodludzi #bekazprawakow
Holiday - http://www.wykop.pl/link/3069569/angelina-jolie-z-miliardowej-posiadlosci-w...

źródło: comment_2yJCYm40YKmjqp7TkuAqiEKOVll8XOWv.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
bo to jest fanaberia bogatej ekscentryczki. Tak jak z odjęciem sobie piersi - zrobiła to, bo miała dostęp do świetnych specjalistów i pieniądze na rekonstrukcję obu piersi.


@UndaMarina: I co dla zabawy je wycięła? :)
  • Odpowiedz
@Wulfee: z tego co czytałam, jej matka miała nowotwór piersi, co jest dużym obciążeniem genetycznym, ale nadal nie jest śmiertelną chorobą. W przypadku normalnej kobiety np. przeciętnej Polki, lekarze zaleciliby częstsze kontrole i badania, a nie profilaktyczne usunięcie obu piersi na raz. Tylko, że przeciętna Polka to nie jest Angelina Jolie.
  • Odpowiedz
z tego co czytałam, jej matka miała nowotwór piersi, co jest dużym obciążeniem genetycznym


@UndaMarina: Nie tylko matka, a babcia również. Zatem miała ogromne szanse, niemal pewne.

ale nadal nie jest śmiertelną chorobą


@UndaMarina: Od kiedy nowotwór złośliwy nie jest śmiertelny? Każdej chorobie towarzyszą powikłania. Czemu miała czekać do dnia kiedy się rozwinie (nawet w postaci utajnionej) i spustoszy jej organizm, skoro mogła już przeciwdziałać?

W przypadku normalnej kobiety np.
  • Odpowiedz
@Songox25: "Gdy mówisz ludziom co mają robić i to wbrew ich woli, wszystkie ich zalety są nie ważne.

#shitwykopsays

Co ten Jahwe i Jezus... Wiedziałem że to lewaki. Dlaczego ktoś ma mi mówić co mam robić. N.p. "Nie kradnij, nie zabijaj" . xD
  • Odpowiedz
@Wulfee: nie miała nowotworu, tylko duże szanse na nowotwór. To jest jednak pewna różnica. Mogła przeciwdziałać sytuacji w tak zdecydowany i inwazyjny sposób, tylko dlatego, że miała na to pieniądze. Opieka wysokiej klasy specjalistów i dwie rozległe operacje, to nie jest sprawa którą otrzymasz w Polsce na NFZ, bo masz 80% na zachorowanie na raka piersi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, uważam że to fanaberia bogaczki -
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Odwracasz kota ogonem. Co ma fakt, że stać ją na prywatną opiekę lekarską, do tego, że zdecydowała się na taki zabieg, który uchronił ją przed nowotworem? Ona nie wstała rano i stwierdziła: "A dzisiaj sobie jebnę masektomię, a potem odbuduję cycki, bo mnie na to stać xD!"
Wycięła piersi, żeby uniknąć zagrażającej jej życiu choroby, a Ty piszesz:

bo to jest fanaberia bogatej ekscentryczki. Tak jak z odjęciem sobie piersi
  • Odpowiedz
@Wulfee: próbuję wykazać ci, że jeśli ktoś ma tak obrzydliwie dużo pieniędzy, to jest ponad pewnymi problemami i przeszkodami życia szarego człowieka. Raz to profilaktyczne usunięcie obu piersi, innym razem to prywatni ochroniarze i życie w luksusowej rezydencji, przez którą nie przewalają się hordy niezidentyfikowanych nielegalnych imigrantów.
  • Odpowiedz
xD co to za argument xD


@Ofacet: Jepiej napisać gimbusiarskie ,,XD" nie?

@6c6f67696e

czyli nie może mówić, że EU powinna przyjąć uchodźców? to jest ta prawacka wolność?

A czy ja czegokolwiek zakazuję? To, że ona sobie lubi polatać samolotem i jeździć w niebezpieczne miejsca dla popularności nie oznacza, że ma rację mówiąc co inni powinni robić. Bo zdaje się, że bezpieczeństwem terroryzmu i przestępczości ona się nie przejmuje, zwłaszcza gdy chodzi
  • Odpowiedz
@UndaMarina: NFZ ci sfinansuje rekonstrukcje razem z profilaktyczna masektomia gdy bedzeisz miala mutacje BRCA1 jak Jolie. Neiraz robia rekosntrukcje w jednej operacji dorazu po usunieciu. Zadna Fanaberia tylko najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o dzisiejszy poziom chirurgii onkologicznej. Dzieki tej babce coraz wiecej kobiet przychodzi do szpitala i testuje sie bo matka, babcia umarly na "cos" z piersiami. Uswiadomila ludzi ze lepiej zyc jako kobieta "bez" piersi niz w ogole nie zyc.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Tak robi to profilaktycznie. Wiec chyba argumenty o fanaberi legla w gruzach. Dziwie sie ze taka jestes zdziwiona rak piersi to rak ktory najczesciej wystepuje u kobiet wiec profilaktyka tez jest bardziej wyrobiona. A szczerze od polskich lekarzy gorsi sa tylko polscy pacjenci. :)
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Argumentów do czego? Przecież to nawet nie była dyskusja, bo ja piszę o jednym, a Ty o zupełnie innym. Szkoda czasu na walenie grochem o ścianę.
Zarzuciłaś jej fanaberię wycięcia piersi do czego się odniosłem i co cytowałem dwa razy. Oczywiście, ze miała kasę, żeby to przeprowadzić w taki czy inny sposób. Ale co to wnosi do tematu? Zarzuciłaś jej fanaberię, a to zdecydowanie nie było widzimisię, a poważna decyzja
  • Odpowiedz