Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak tworzenie tematów zastępczych, czepianie czego popadnie i robienie gówno-afery przez jakiś kalendarz które zaczęło bodajże TVN24. Na prawdę w Polsce nie ma nic ważniejszego. Kiedyś afera o krzyże, teraz kalendarze, co następne?

SĘDZIA Z PODKARPACIA DAWAŁ DZIECKU KACZUSZKĘ DO KĄPIELI, APOLITYCZNOŚĆ WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI ZA ZIOBRY NABIERA NOWEGO ZNACZENIA! - Jacek Żakowski


No i powiedz @blubi_su czemu w kalendarzu partii PiS, miała by być inna kolejność? Przecież prezesem PiS jest własnie Jarosław Kaczyński. Nie jest to kalendarz polskiego rządu ani Państwa Polskiego, więc o co ból dupy?

#polityka #4konserwy #neuropa #gownoafera
hellsmash86 - Nie ma to jak tworzenie tematów zastępczych, czepianie czego popadnie i...

źródło: comment_RyqG8RJch153tNNphNIyOARBuGbaHHXN.jpg

Pobierz
  • 38
@hellsmash86: Ten kalendarz stawia tworzy niepokojący precedens.
CBA ma być apolityczne a ich kalendarze są jawnie upolitycznione. Może to tylko nic nie znacząca głupotka ale dotychczasowe działania PiSu sprawiają że jest racjonalna obawa o upolitycznianie takich agencji przez rząd
@hellsmash86:

co ma do apolityczności jakiś kalendarz?


Ma to samo co krzyże w świeckiej szkole :)

I nie odpowiedziałeś, co Ci przeszkadza kolejność zdjęć w kalendarzu PiS.


Ależ mi nie przeszkadza, każdy wie kto w państwie jest najważniejszy. Duda i Szydło to jedynie marionetki prezesa. Duda od podpisywania ślepo wszystkiego a Szydło od obwieszczeń tego co jej prezes każe powiedzieć.
Ależ mi nie przeszkadza, każdy wie kto w państwie jest najważniejszy


@blubi_su: I Znowu w zaparte mówisz o państwie, w kontekście kalendarza. Nadinterpretacja pod własne przekonania, co z tego, że naginana ale fajnie brzmi, hehe kalendarz z wielkim wodzem, bekazpisu XD.

Wybacz, z taką argumentacją nie mogę dyskutować, miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TakbirSrakbir: Jakby im nie przeszkadzały to PO by wygrała wybory. Poza tym jeszcze nic nie wiadomo na pewniaka jeżeli chodzi o podsłuchy dziennikarzy. Co Platforma złamała prawo to PiS na 100% użyje do ich pogrążenia, nie bój żaby. Nie zwalnia to jednak nikogo od patrzenia na ręce obecnej ekipie. Jeżeli nadal nepotyzm i białoruskie standardy będziemy uznawać za normalne "bo oni też tak przecież" i jeżeli nadal tak się będzie tłumaczyć
daj mi link do tego wywiadu w takim razie. to zdjęcie o niczym nie świadczy


@Ofacet: Ale zdjęcie kalendarza to już świadczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież własnie o to mi chodziło.

Skoro udzielał wywiadu to jako prezes TK i jako taki nie powinien występować na tle brandu partyjnego.