Wpis z mikrobloga

Mirki, testowałem już wiele serwisów TV na #kodi takich jak:
www.weeb.tv - beznadzieja z kanałami
www.iptvlive.org - świetne rozwiązanie z EPG
www.moje-filmy.tk - dużo kanałów nie działa

Wtyczki: MrKnow, Telewizja Polska, CrazyTV
ale na każdym zawsze coś uwala. Jest sporo kanałów, ale dużo z nich nie działa.

Czy macie może jakiś serwis o którym nie wiem, a który działa bez problemu (działają wszystkie polskie kanały)?

Irytuje mnie że są serwisy jak powyżej za dostęp do których się płaci, a mimo to część kanałów nie działa (jak np. HBO wieczorami).

Jestem w stanie zapłacić nawet te 50 zł, ale za to aby wszystkie kanały działały.

Korzystacie z jakichś sprawdzonych serwisów lub list m3u?

#kodi #iptv #tvbox #telewizjainternetowa
  • 10
@JestemZSosnowca: wszystko można. Zamawiasz na adres w PL lub dogadujesz się z kimś na kablówkę. Większość operatorów sama udostępnia tv przez internet/app, np HorizonGO z upc. Nawet jak jest blokada regionalna (nie wiem czy jest) to używasz vpn. Jest jeszcze tv na kartę z satelity za 20-30zł i wątpie by region miał coś do rzeczy.
Po prostu "nie wiem, nie chcę, nie rozumiem, wszyscy kradną"? Mi by było szkoda nerwów na
@czynmydobro: też jakiś czas temu szukałem... Wyszło mi że weebtv jest najlepszą opcją z tego całego syfu. Ale też potrafią się zwinąć na 3 tyg. tak o, bez żadnej informacji czy rekompensaty. Kiedyś było jeszcze e-screen.tv ale zamkneli, a było naprawdę dobre. Szkoda, że nie ma legalnego i stabilnego rozwiązania, ale to pewnie kwestia licencji (patrz choćby problemy netflixa).