Wpis z mikrobloga

#nietagujebonocna

Nie jestem rodowitym warszawiakiem, ale zawsze mam kupiony bilet. Niesamowicie #!$%@?ą mnie żule jeżdżący nocnymi i zajmujący 4 miejsca. Cały autobus #!$%@? żulem, ale nikt nie jest w stanie zwrócić uwagi kierowcy, że taka sytuacja ma miejsce. Ja jednak postawiłem sobie za cel #!$%@?ć każdego żula, który ze mną "podróżuje" i wprost mówię kierowcy, że albo sam go #!$%@?, albo ja to zrobię. Jechał dzisiaj ze mną taki #!$%@? lump i #!$%@? zajął "poczwórne" miejsce i nie dało rady obok niego usiąść bo #!$%@?ł jak sam #!$%@?. Podszedłem do kierowcy, bo nikt inny nie miał jaj i poprosiłem, aby go #!$%@?ł. 2-3 minuty i żulik leciał na piechotę. Jeszcze w trakcie browar mu wypadł z kielni to go schowałem za siedzenie. Niech gnije.

Dobrze zrobiłem?

  • Tak 79.3% (2336)
  • Nie 2.5% (74)
  • Jebać 18.2% (535)

Oddanych głosów: 2945

  • 36
  • Odpowiedz
@michallukawski: Zazwyczaj kierowcy robią robotę za mnie, gdyż jeżeli nie reagują na moje uwagi, to proszę o podanie imienia i nazwiska. Działa w 99% :).

@sztilq: #!$%@?łem już nie jednego śmierdziela z autobusu, także bardzo możliwe ;).

@japco: Akurat wczorajszy żulik #!$%@?ł tak na 7 w dziesięciostopniowej skali, także no nie miałem wyjścia i musiałem zareagować.

@grazwydas: Jestem klientem firmy ZTM, który płaci co miesiąc regularnie za bilet
  • Odpowiedz
Sam nie wypiłem tego piwa, ani go ze sobą nie zabrałem.


@Maliszak: Ukradłeś mu piwo to jest fakt. To co zrobiłeś z piwem nie ma znaczenia.

Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii.


@Maliszak: Ależ ja nawet nie podejrzewam że mogło by być inaczej. Dla mnie to ty jesteś zwykłym wybujanym złodziejem.
  • Odpowiedz
@wczoraj: Zamysł miał być taki. Znam wielu warszawiaków, którzy uważają, że z racji ich "pochodzenia" należą im się darmowe przejazdy komunikacją miejską i nie muszą kupować biletów. Ja natomiast nie jestem u siebie, dlatego przestrzegam zasad, które panują w Warszawie i nie jeżdżę bez biletów.
  • Odpowiedz
@wczoraj: No ja tez nie wiem co ten fakt ma za znaczenie w historii. Tak samo jak korzystam z komunikacji miejskiej w Poznaniu czy innym miescie też oczekiwałbym pewnej jakosci usług płacą za bilet.
  • Odpowiedz
@Maliszak: lol, u was przynajmniej żule muszą płacić za przejazd, u mnie w mieście jeżdzą za darmo (mają bilety 'zerówki'), i tak jebią i i tak jeżdżą autobusami.

korzystam z komunikacji miejskiej już dobre 8 lat i bardzo się na nią #!$%@?.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu jechałem z różowym na 3. Nocny Półmaraton we Wrocławiu. Wystartowaliśmy z Krzyków tramwajem, a następnie na przystanku Dworca PKP przesiedliśmy się do autobusu. Stoimy sobie na środku aż tu nagle zaczyna coś ostro zajeżdżać. Momentalny odruch aby zakryć sobie bluzą nos. Patrzymy na innych, a oni robią to samo. Szybko rozglądam się i szukam źródła, a była nią parka leżąca na ostatnich siedzeniach. Kierowca został poinformowany przez pasażerów (w
  • Odpowiedz