Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy mojej wendety. Pomysł na inbę podsunął mi @Re-volt. Miałem coś tam namieszać w plikach na kompach lasek blokując im dostęp do kweja, bebzola, czy innego repostuj. Wpadłem jednak na prostszy sposób jak ten plan wcielić w życie. Wysłałem z ogólnodostępnego maila wiadomość na IT brzmiącą tak wiecie, kierowniczo. Witam (pamiętajcie, kierownicy zazwyczaj używają takiego rozpoczęcia maila, że niby są u siebie i witają ciebie małego karaczana w swoich progach). Moi podwładni przeglądają strony o charakterystyce rozrywkowej zamiast poświęcić się pracy. Zróbcie coś z tym. Strony jakie wyświetlają to zazwyczaj (lista stron). Wielkie dzięki za załatwienie sprawy! I wyślij. Długo nie trzeba było czekać.
No i dziś wchodzę swoim zawadiackim krokiem, witam się z eleganckimi paniami z innych działów, wymieniam się po drodze uścikami dłoni z przystojnymi mężczyznami z innych działów. Pozdrawiam recepcjonistki (słodki jezu) i już słyszę gwar dochodzący zza drzwi mojego działu. Wchodzę. Nie witam się z nikim. Zasiadam w moim boksie, ostoi normalności, spokoju i dobrej kawy. I już słyszę. "Ty no mi też nie działa". "Ania, ty tobie działa?", "no nie działa". "Ty Krachu masz pomysł, czemu stronki nie działają?" -"nie wiem XD" Po sali rozległ się szelest klawiszy F5. Systemy firmowe #!$%@?ą jak głupie, natomiast strony z obrazkami zostały przepięknie zablokowane. I tak czas sobie spokojnie leci, byle do 16. Co raz tylko da się słyszeć "no #!$%@? nie działa". Koło 15 jedna nie wytrzymała i zadzwoniła do IT, że coś jest z netem, bo im strony nie działają XD. I tak sobie siedzę w moim boksie i płaczę z niemego śmiechu. Bo one są tam, a mnie oddziela ściana boksu. Ja jestem tu, one tam. Taki ze mnie śmieszek poza kontrolo, a w szafce mam czipsy i batony.
#rozowykorposwiat
Krachu - Ciąg dalszy mojej wendety. Pomysł na inbę podsunął mi @Re-volt. Miałem coś t...

źródło: comment_0TF78wNMp0JfS4tYmSTtvoOMjheVAVzA.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • 2
Witam,
Chciałem zauważyć, że celem zwiększenia efektywności pracy, do listy zablokowanych stron powinien być dodany wykop.pl.
Z poważaniem
  • Odpowiedz
@SC10n: Ale prośbę o zablokowanie kwejka akurat bym przyjął bez pytania, bo nei ma powodu dla którego miałby być dostępny :D
A do całej reszty, to dopóki mam zrobioną daną pracę w terminie, to chyba mogę robić cokolwiek?
  • Odpowiedz
przeforwardowali


@SC10n: Wierzę że pracowałeś w korpo, tylko tam ludzie dostają takiego #!$%@? że wciskają angielskie słówka wszędzie gdzie się da XD
  • Odpowiedz