Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy dwóch pijanych ćwierćmózgów postanowiło sobie zrobić rajd #!$%@? po twojej ulicy demolując ochoczo o godz. 0:00 wszystko co stanęło im na drodze. Kosze betonowe (jakim śmieciem trzeba być by gołymi łapami przewracać kosze?), znaki, przystanki. Ubrani #!$%@? oczywiście w bluzy z kapturami. Szybko wybrane 997 tak aby nie obudzić żony bo zmęczona po całym tygodniu roboty tak samo jak ja ale hałas obudził tylko mnie.
Dyżurny zadaje szybko kilka podstawowych pytań. Jak ubrani? Gdzie się udają? Dosłownie 3 minuty później już nieoznakowany radiowóz powijał te dwie pijane małpy, które nigdy wśród ludzi nie powinny się znajdować.
Samochód oczywiście trzymamy pod blokiem. Sąsiedzi nie raz już mieli pourywane lusterka w swoich samochodach, a niedawno nawet szyba w jednym poleciała.
#czujedobrzeczlowiek #czestochowa #patologiazewsi
DeXteR25 - To uczucie gdy dwóch pijanych ćwierćmózgów postanowiło sobie zrobić rajd #...

źródło: comment_C08rInrzDM0Py8VLW3OZSkNkJGu4vlhl.jpg

Pobierz
  • 47
@MorDrakka: #!$%@? społecznych cała masa tutaj. Ale ogólnie jakby tak podsumować to nie jest najgorzej. Myślę, że taka średnia krajowa. Jest dosyć bezpiecznie. Często spaceruję wieczorami dosłownie po całym mieście i takich akcji nie widziałem jakoś rażąco dużo. Dużo gorzej pod tym względem jest na śląsku, np. Katowice. Tam dostać #!$%@? to żaden wyczyn. W Częstochowie trzeba by się bardzo postarać, coś jak ten koleś co zaczepił ostatnio w pojedynkę grupę
@g3ko: Wtedy może być naprawdę grubo po wieloma względami. Papież ma się pojawić, setki tysięcy ludzi. Żniwa dla złodziei różnej maści i bandytów. Mam nadzieję, że uda mi się wyjechać z miasta na ten czas.
zaraz Cię zwyzywają od donosicieli itp., ale to jest postawa, której potrzebujemy w społeczeństwie. Szanuję.


@Paladin_Woodrugh: Nie będę patrzył jak jakiś śmieć demoluje mi dzielnicę bo się nie wyżył wystarczająco. A Policja jest własnie od tego aby takie jednostki zdejmować z ulic. Całe moja życie #!$%@? ciężko, płacę ciężkie pieniądze na to aby jakoś żyć w tym kraju. Na służby, na mienie publiczne. Nie będę tolerował bezmyślnej dewastacji.
W razie konieczności