Wpis z mikrobloga

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35635,19780412,wielka-awaria-w-enerdze-pielegniarka-pomoze.html#ixzz43Kk2roag

Codziennie widze kilka takich artykułów, widze też bezpośrednio jak to wygląda w mojej okolicy. To jest nowy poziom nepotyzmu. Nawet Platforma starała się by wybrać znajomka z jakimś wykształceniem i doświadczeniem, które profilowo nie raziło. Mało tego, za PO było tak, że w spółce było powiedzmy 20 niekompetentnych znajomych królika, ale było też 3 gości, którzy bardzo ogarniali by cały grajdołek nie #!$%@?ął. PiS wymienia kompletnie wszystkich i to wymienia ich na ludzi o poziomie intelektualnym mojego chomika (co się dziwić, ich profesor Pawłowicz nie potrafi pisać po polsku), ale za to wiernych jak mało kto.

Gdy za 6-12 miesięcy ci ludzie się tam "rozkręcą" i wyjdzie ich skrajna niekompetencja, przekręty, złodziejstwo, korupcja, to afery z czasów SLD będą miłym wspomnieniem gdy Polską rządziła porządna partia. Zapiszcie sobie ten wpis i przeczytajcie za rok i nazywajcie mnie prorokiem.

#dobrazmiana #neuropa #bekazprawakow
  • 9
@sponge: Na giełdzie panika. W jeden dzień gdańska Energa traci na wartości ponad pół miliarda. Mniej więcej tyle, ile planuje wydać na ratowanie kopalni. Najbardziej zyskowna spółka na Pomorzu została już podbita przez Prawo i Sprawiedliwość
Pani Violetta jest jedną z bardziej lubianych pielęgniarek Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie. Swój zawód traktuje jak powołanie, uważa, że każdy człowiek to "odrębna, niezwykle ciekawa historia", a ona ma serce i cierpliwość do trudnych