Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie do mirkow na #emigracja s konkretniej #uk . Gdzie najlepiej wziac internet dobry i nie za drogi? Wolalbym jakas karte sim bez umowy. jestem tu nowy i sie nie orientuje jeszcze. Dzieki
Nie dodalem chodzi mi o mobilny by ewentualnie dac hotspota do laptopa
#pytaniedoeksperta
  • 15
@maxwol: rozumiem, że mobilny? Chyba EE... Do niedawna byłem zwolennikiem GiffGaff'a ale jak zacząłem mocniej używać neta w tel, to za namową dwóch mireczków, przechodzę do EE jak tylko mi się skończy pakiet bo różnica w prędkości kolosalna.. Niestety H+/LTE w GiffGaff to ściema, bo transfer na poziomie 30-100kbit/s jest już sukcesem...
@callmemiro: w o2 za 10 £ masz 250 minut, 1000 smsow i 500MB

@maxwol: w three na kartę za 10 £ dostajesz 1GB, za 16 £ 3GB i za 30 £ 12 GB

w giffgaff za 20 £ chwalą się, że jest unlimited data, ale to tylko masz 6GB szybkiego, a potem prędkość spada do 256 kbps i dopiero wtedy jest nielimitowany.

w EE za £15 masz 2GB, za £30
@Maxioo: A rzeczywiście, bo ja zamiast wejść w Mobile phones to wybrałem opcję Tablets and Mobile Broadband i tam takie ceny. Czyli wychodzi na to, że bez umowy to ta opcja właśnie z twojego linku będzie najlepsza.
@James_Earl_Cash: No ja polecam, korzystam od pół roku, najwięcej zjadłem chyba 8 giga i nic nie zwalniało, co potwierdzają w internecie inni. 4G nie wiem jak bo mam galaxy S3 który takich bajerów nie obsługuje, zasięgu nie gubię. Prędkości nie mierzyłem ale generalnie szybciej niż mój domowy sky :), youtube smiga na hd bezproblemowo.