Wpis z mikrobloga

Korzystam z #netflix na moim #lg lm620s. Bardzo fajnie i wygodnie to działa. Niestety w żadnej produkcji nie mogę włączyć polskich napisów. Na PC czy iPad napisy są, a na aplikacji w tv są do wybory różne, ale nigdy nie polskie.
Ktoś zaobserwował coś podobnego ?
  • 16
@s3ba11: posrane to jest. zaslaniaja sie jakimis starymi softami w tv a to guzik prawda. soft i wersja netflixa taka sama jak na jesieni a wtedy np do jessici mialem napisy a teraz magicznie nie ma ich, bo stara wersja :D
mam tv samsunga i tez mam ten problem moge ogladac tylko filmy z lektorami napisy polskie niby sa ale nie moge ich wlaczyc ( ͡° ʖ̯ ͡°) wlasnie sprawdzalem czy moge zrobic aktualizacje ale ta wersja jest najnowsza z 7 stycznia
@Misckq: @19po29: Problem już znają, mieli liczne zgłoszenia. Pracują nad nową apką, wiele zależy od producentów TV, dlatego polecono mi cisnąć producentów. Niech każdy zgłosi taki problem, im więcej tego będzie tym większe szanse że wyjdzie szybko update.
@19po29: mnie LG oczywiście zlało. Jak tylko usłyszeli Netflix to było: "My za obce apki nie odpowiadamy, idź Pan w #!$%@?". Udało mi się na szczęście wyciągnąć info, że w moim TV jak netflix zrobi update to zrobi się upgrade samej aplikacji. Oby tak było.
@s3ba11: odpisali:

aplikację aktualizuje jej wydawca, w takim razie pytanie należy kierować do Netflixa.

czyli pewnie trzeba bedzie poczekac z pol roku albo lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tv również lg z serii lm, brak napisów. Nieprawda ze support netflix o tym wie, albo maja to w d...2h testow, niby kontaktowali się z research team, diagnoza ostateczna... a idź Pan do lg z pretensjami ze brak napisów i koniec.