Wpis z mikrobloga

Witam,
jakiś czas temu wklejałem zdjęcie modelu stacji kosmicznej #mir. Pora na prezentację modelu #iss #chwalesie . Model #diy zrobiony z tego co pod ręką było.
Wołam zainteresowanych:
@SebusPL
@foxmurder
@Hypnotoad
Stacja waży 0,7 kg, rozpiętość 90x85 cm
Trochę części zostało, zatem nie pozostało mi nic innego jak złożenie #explorationgatewayplatform
#modelarstwo
Pobierz
źródło: comment_zu1Pym9WMwwwJ3qhjfryDGtX6pqpl8Ms.jpg
  • 18
@Thexil: Zacznij od wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy moduł - Zaria - powstał pod koniec zeszłego roku. Ja zacząłem prace od montowania ze sobą różnych tulejek kartonowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Edisonof: Polecam zaopatrzyć się w klej w sztyfcie, "superglue", nożyk do tapet, nożyczki kosmetyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) przydają się rurki po folii aluminiowej na węższe walce, karton jako ścianki...
Można zrobić wspólną stację z modułów zrobionych przez użytkowników wypoku i gotową przesłać do serwerowni w zadłużonej poznańskiej willi ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jakieś zbożowe rogale skapną...
@mateusz-skrzyniecki1: póki co go rozłożyłem na pojedyncze moduły. Następny krok: lakierowanie w celu zabezpieczenia modelu. Zrobienie ładnej podstawki i niech sobie stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobiłem już Saluta, Almaza, Mira, więc niezła kolekcja się zaczeła robić. A dojdzie Exploration Gateway Platform.