Wpis z mikrobloga

Mirki, na lotnisku w Brukseli jest jakaś akcja, info z pierwszej ręki. Mój kierowca tam sie rozładowuje, mówi ze coś jebnęlo na parkingu przed lotniskiem ze az bus podkoczył, ludzie biegają, płaczą, pełno straży. Ciekawe czy znowu wyszły szczytne ideały #neuropa i #multikulti

Ktoś coś wie, moze z regionalnej TV, albo coś w ten deseń?

#zamach (? ) #bruksela #belgia #isis (?) #terroryzm (?) #wybuch
  • 63
@rybak_fischermann: Mój wpis 08:15:16, Twój 08:32:20 :P Jak nakierujesz na ten licznik "1 sek. temu", to wyświetla sie dokładny czas.

SMS'a dostałem od kierowcy od razu, lecz nim się dodzwoniłem (przeciążenie sieci) zeby potwierdzić, to zeszło pare minut. Tak jak mówię, myślę że byłem jednym z pierwszych w polsce co o tym wiedziało, bo akurat wymieniałem z typkiem sms'y bo zrzucal towar na terminalu Cargo
@rybak_fischermann: Mój kiero się nie przejął za bardzo i jak go pytałem o co tam chodzi, to mówi - "aaa, dymu kupa, ludzie biegają, płaczą, straz jedzie. Potem sie przestawie na stacje, bo teraz ide sie wykąpać na firmie"
Mówie mu - typie, moze dobrym pomysłem #!$%@?ć jest stamtąd? XD A on - "a gdzie ja sie potem umyje?!"
Z takim argumentem nie dyskutowałem.( ͡° ͜ʖ ͡°)