Wpis z mikrobloga

Dlaczego mam wrażenie, że po dzisiejszym zamachu wykopowe prawactwo rechocze z uciechy, bo #neuropa, podkreślam neuropa sprowadziła to na Europę? #!$%@? już od tego, że mało co to ma wspólnego z prawdą.

Zastanówcie się przez chwilę, to byli prawdziwi ludzie, z dziećmi i przyjaciółmi. Nie pozwólcie sobie wmówić, że jest to gdzieś daleko i was to kompletnie nie dotyczy, bo niewiadomo co może spotkać nas samych. Także dla uszanowania pamięci zmarłych odpuśćcie sobie te denne żarty.

#4konserwy #bekazprawakow
  • 89
  • Odpowiedz
I na koniec brak oficjalnego potępienia tych wszystkich terrorystów przez tuzów religijnych.


@Maneharno: Jest bardzo wyraźne potępienie przez bardzo wielu wpływowych duchownych muzułmańskich. Kto ci ma potępić? Islam nie ma papieża.
  • Odpowiedz
@tricolor: To poczytaj sobie wpisy sprzed dwóch godzin, to może domyślisz się o czym piszę.
@sebawo: Po części mam rację? To gdzie się mylę? Zgadzam się, że administracyjnie, organizacyjnie, logistycznie Europa nawaliła na całej lini. Ale nie ideologicznie.
  • Odpowiedz
wpuszczanie do europy ludzi z bliskiego wschodu bez kompletnie żadnej weryfikacji,


@sebawo: Tyle że środowisko, z którego wywodzą się terroryści to drugie pokolenie emigrantów.
  • Odpowiedz
@Andreth: jakoś po zamachach w paryżu wypowiedział się tylko bodaj imam paryża. nikt z bliskiego wschodu, poza 'wyrazami współczucia' nikogo nie potępiał. przynajmniej ja nie czytał ani nie słyszałem o takich wystąpieniach.
  • Odpowiedz
wpuszczanie do europy ludzi z bliskiego wschodu bez kompletnie żadnej weryfikacji, ludzi, którym dalekie są europejskie normy społeczne, ludzi, wśród których najłatwiej o religijnych ekstremistów Ty uważasz za drugorzędny czynnik? no miło...


@sebawo: Oczywiście, że drugorzędny. Terrorystami - tzn. osobami, które realnie ponoszą odpowiedzialność za zamachy - nie są jacyś niepiśmienni barbarzyńcy, którzy na widok spódniczki mini czy figury Chrystusa dostają apopleksji. Tacy ludzie są co najwyżej narzędziami, które można byłoby
  • Odpowiedz
@emkape: Idea bez należytej realizacji jest niczym. Myślisz, że te setki tysięcy ludzi po to uciekały ze swoich krajów przed terrorystami, żeby się teraz obawiać zamachów w Europie? Bo właśnie do tego doprowadzi bezmyślne wpuszczanie wszystkich jak leci.
  • Odpowiedz
@ripp1337: terrorystami są, jak ktoś wcześniej zauważył, ludzie z drugiego lub kolejnego pokolenia muzułmanów, którym ktoś wyprał mózg. Bo jak inaczej człowiek wychowany w europie może przyczepić sobie kilo materiału i wysadzić się w centrum miasta? pytanie kto pierze im te mózgi?
  • Odpowiedz
@emkape: ale co mnie to obchodzi? Inna kultura, inny światopogląd, oni się wyrzynają nawzajem. jak się rosja rzuciła na ukrainę, to w europie nikt nic nie zrobił. jakby kraje arabskie chciały mieć u siebie spokój to ze swoją kasą i potencjałem już dawno zrobiłyby porządek.
  • Odpowiedz
@sebawo: Na pewno ci niepiśmienni barbarzyńcy, którzy w ciągu ostatniego roku przyjechali do Europy ; ) Kto jak kto, ale oni na pewno wiedzą, jak prać człowiekowi mózg. Nauczyli się tego przy pasaniu kóz i #!$%@? na polu.
  • Odpowiedz
@ripp1337: a skąd Ty wiesz kto dotarł do europy? skąd masz tak pewne informacje, że to niepiśmienni barbarzyńcy, którzy u siebie pasali kozy? Przecież ich nikt nie sprawdza. Nie wiadomo, czy doił kozę taki jeden z drugim, czy w lepiance składał pasy szahida.
  • Odpowiedz
@sebawo: Brawo - nie wiadomo. Nic nie wiadomo, nie ma żadnych dowodów, żadnych oficjalnych komunikatów, wyroków, zamkniętych śledztw itd. Ale ty - i tobie podobni - już wszystko wiedzą. Teoria poskładana z pół-prawd i stereotypów, ale grunt, że pasuje do światopoglądu. Dysonans poznawczy zniknął z pola widzenia i możemy dalej cieszyć się, że mamy rację.
  • Odpowiedz
Na pewno ci niepiśmienni barbarzyńcy,


@ripp1337: Oficjalna wersja jest taka, że do Europy uciekają lekarze i inżynierzy a nie analfabeci.

PS. Zajechało rasizmem - jak można ludzi nazywać niepiśmiennymi barbarzyńcami tylko dlatego, że przybyli z Afryki.
  • Odpowiedz