Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, dlaczego te wszystkie prezydenckie europejskie #!$%@? i ten z USA też, nie jebną kilku atomówek na bliski wschód. #!$%@?ć ten rejon w piździec, wszystkie Syrie, Arabie Saudyjskie i innych #!$%@?ów! Ja rozumiem, że ludność cywilna, ale w Europie, na naszej ziemi też giną cywile, a oni mają to w piździe... ##!$%@? #zamachy #belgia #terroryzm #niepopularnaopinia a może #popularnaopinia #oswiadczeniezdupy
wolfisko - Zastanawiam się, dlaczego te wszystkie prezydenckie europejskie #!$%@? i t...

źródło: comment_SwdXNfdxwCnRXFmxlr1P35zXxvpRvHaI.jpg

Pobierz
  • 14
@Lrrr: cumplu, napisałeś "szkoda słów na ciebie", więc był to afront personalny, a piszesz o Japonii... jeszcze raz, uzasadnij dlaczego szkoda na mnie słów. Chętnie się dowiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wolfisko: bo nie zdajesz sprawy z konsekewncji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to konflikt na bliskim wschodzie który sie przedłuża to dobry biznes i tyle.
@Lrrr: myślisz, że nie zdaję sobie sprawy z konsekwencji spuszczenia kilku bomb atomowych? Chyba jednak to Ty się mylisz, pisząc o "#!$%@? i animu". Nie jestem głupcem i ignorantem.
@wolfisko: Nic z tym nie zrobią. Popłaczą, zwolają rade bezpieczeństwa narodowego na której to przybija sobie piątki i powiedzą wszystko zgodnie z planem :) ludzie maja sie bać! Zastraszonym społeczeństwem łatwiej manipulować i łatwiej je kontrolować o co właśnie chodzi. Ludzie aby czuć sie bezpiecznie łykną wszystko. NWO jest juz w drodze.