Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo Mireczki, muszę się wyżalić. Mam 28lat. Zawsze miałem problem z dziewczynami. Byłem w związku raz, niecałe 2 lata, ale w końcu mnie rzuciła (była 5/10). Jestem bardzo nieśmiały, nie mam pojęcia o czym rozmawiać, nawet jak zacząć głupią rozmowę. Z wyglądu jestem niższa klasa średnia, takie 4/10, 80kg, 186cm, ale mało mięśni, więcej tłuszczu, więc ciało mam nieciekawe. Laski totalnie mnie ignorują, konta na tinderze i badoo mam, ale co z tego, jak #!$%@? mi 1 dziewczynę 4/10 na miesiąc, która i tak usuwa mnie z par po paru zamienionych zdaniach. Dodatkowo w zeszłym roku mi #!$%@?ło, okazało się, że choruję na schizofrenie. Teraz biorę leki, ale w każdej chwili może mi znowu #!$%@?ć i mogę już z tego nie wyjść (w sensie do końca życia słyszeć głosy, gadać o kosmitach itp, siedzieć w psychiatryku i być na utrzymaniu rodziców). Teraz zarabiam dość dobrze, mam fajny samochód, parę zainteresowań, mieszkam w dużym mieście. Odkładam ile kasy się da, żeby w razie gdy mi #!$%@? móc przeżyć jak najdłużej bez pracy. Ogólnie jestem w ciemnej dupie, bo nie dość, że jestem stulejką, to dodatkowo chory psychicznie, przez co nawet gdybym poznał jakąś dziewczynę (na co się nie zapowiada), to pewnie spłoszy się na wieść o chorobie. #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz sokytsinolop - #AnonimoweMirkoWyznania 
Elo Mireczki, muszę się wyżalić. Mam 28lat. Z...
źródło: comment_C2VoQfEOeyVhI4rLInok5QbPVqB9A95U.jpg
  • 8
@sokytsinolop: Bazę masz bardzo dobrą, idź na siłownię, więcej się ruszaj, biegaj, rower, basen. Ruszaj się, dotlenisz się i zaczniesz inaczej myśleć.
Jak zacząć rozmowę - normalnie przy okazji - zapytaj o drogę, gdzie jest bank etc, idź na kurs językowy, są wyjazdy akademickie w góry, organizowane wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, kursy spadochronowe, kursy tańca. Jak będziesz siedział w domu, to na bank nie spotkasz królewnę.
Masz tylko 28 lat -