Wpis z mikrobloga

@mazursky: Na tych zawieszkach można podjechać na jakieś 5mm pod sufit. Jeżeli sufit jest nierówny to lepiej jest podjechać zawieszkami na grubość płyty w najniższym miejscu i wtedy dorobić koronę lub blendę. Nie polecam podjeżdżania szafkami na zero z sufitem. Jest potem problem z regulacją frontów, chociaż dobrze przemyślana i zaprojektowana kuchnia da radę.
@mazursky: 1.5 roku montowania po 3 kuchnie na tydzień dały mi trochę doświadczenia. Na takie szafki pod sufit trzeba już zwrócić uwagę podczas projektowania. Sprawdź długą poziomnicą poziomy sufitu wzdłuż i w poprzek jeśli są odchyły powyżej 5mm to radze robić blendy. Można zrobić kuchnie ładnie, ale to wymaga dużej wiedzy, czasu i przede wszystkim pieniędzy. Tu masz jedna poglądową kuchnie ode mnie
Pobierz ReFree - @mazursky: 1.5 roku montowania po 3 kuchnie na tydzień dały mi trochę doświa...
źródło: comment_pJssF21yb1CygE2g9Sq6DHZIqCYV2oKA.jpg
@ReFree: Dzięki za rady. Poziomy idealne bo to karton-gips który sam montowałem, projekt mam zrobiony przez projektanta, montaż będę robił sam (mam pewne doświadczenie w tej dziedzinie, aczkolwiek jedynie amatorskie).